2726

رفته بودم خونه خواهرم دو روز بمونم 

امروز رفتم دستشویی چند تا لکه دیدم فهمیدم پریود شدم 

سریع یه دستمال کاغذی گذاشتم که لباسم کثیف نشه وبیام بیرون از دستشویی و برم حموم دوش بگیرم 

تو رختکن حموم داشتم لباسامو در میوردم میخواستم دستمال رو بندازم تو سطل آشغال داخل رختکن 

یهو یاد تاپیکای  اینجا افتادم که هی میگفتن بدمون میاد کسی پوشک و پد بهداشتی و دستمال توالتش رو بندازه تو سطل خونه ما و این چرت و پرتا

دستماله رو گذاشتم کنار لباس قبلیام که از حموم برگشتم یه جوری منهدمش کنم یا ببرم بیرون یا بزارم تو کیفم آخه عصر میخواستم برگردم خونمون

وقتی از حموم برگشتم دیدم خواهرم لباسامو از رختکن برداشته که بندازه تو ماشین لباسشویی دستماله رو هم برداشته انداخته سطل اشغال  

دارم از خجالت آب میشم دوست دارم از خجالت بمیرم 

یه ربع همینجوری زل زده بودم به جای خالیش  

پ ن : گییییر ندین چرا دستمال گذاشتی کلا 2 دقیقه هم نشد فقط واسه فاصله بین دستشویی تا حموم

آبم قطعه تا ابد

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مگه برا پریودی میرید حموم؟

بعدم خواهرته ها چه اشکال داره بابا بیخیال😐🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اشکال نداره خواهرت بوده...اگه خواهرشوهرت بود ضایع بود

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
آره من زود میدوئم تو حموم

😐🎈تا ۳ روز اول نبایددد بری حمومممم

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

عزیزم موقع پریودیت همیشه یه کاغذ باطله همراهت باشه تا نوار بهداشتی آلوده رو لای اون بچیچونی هم ظاهرش بهتره هم بوی بدی تولید نمیکنه من خودم دور اون کاغذ چسبم میزنم چه تو خونه خودمون باشم چه مهمونی دعوت باشم اگه مهمونی دعوت باشم مشبای نواربهداشتیم استفاده میکنم

2706