2737
2739
عنوان

باید از فردا غذای کمکی رو شروع کنم...کسی هست دقیق راهنماییم کنه؟😘

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 54 پست
گلم اگ میشه راهنمایی کنین راجب غذاهایی ک میدین  سیب زمینی با کره یا شیر خشک کدوم بهتره؟

سیب زمینی با کره شیر خشک رو فاصله بگیر کم کم دیگه توی غذاها شیر خشک توی غذا میکردیم برای اون اوایل چونکه بچه چندماه شیر خشک میخورده مسلما غذا نمیخورده برای همین توی غذا میریختیم تا بچه به حاطر طعم شیر خشک عدا رو بخوره الان دیگه نریز بزار غذاش سالم باشه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اخرای ۴ ماه دادم البته به میزان کم  شما اگه شیر خشکی هست شیر خشکشو عوص کن خیلی رود و سری ...

یعنی الان میتونم سیب زمینی و سوپ بهش بدم؟من فقط تا الان بهش حریره بادوم و فرنی و سرلاک دادم ،که متاسفانه هیچکدومو دوس نداره

شیر خودمو میخوره عزیزم

سیب زمینی با کره شیر خشک رو فاصله بگیر کم کم دیگه توی غذاها شیر خشک توی غذا میکردیم برای اون اوایل چ ...

مرسی گلم.💕💖💕💖

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
2728
یعنی الان میتونم سیب زمینی و سوپ بهش بدم؟من فقط تا الان بهش حریره بادوم و فرنی و سرلاک دادم ،که متاس ...

الان توی ۶ ماه هست شما پوره سبزیجات رو شروع کن هویج سیب زمینی کدو حلوایی بعدم سوپ بعد یکهفته که پوره رو دادی

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
برای بار اول روزی چند بار بهشون فرنی رو بدم ؟ هفته بعد که سوپو شروع کردم چه وعده هایی فرنی و سوپو ب ...

اول از لعاب برنج شروع کن.....ازقبل برنجت خیس کن سه تا قاشق...بعد با اب بذار بپزه و شله شه...با پارچه شیره برنج دربیار و یکم نبات بهش اضاف کن بده نی نی بخوره

برا آرزوهام یه صلوات بفرستید😘😘
2740
بچه ها دختر من ۵ماه و۲۰روزشه دو تا دندون دراورده من امروز براش بیسکویت مادر با آب له کردم دادم اشکال ...

منم اوایل میدادم ولی بسکویت خوب نیس نده بهش

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین