2737
2739
عنوان

باید از فردا غذای کمکی رو شروع کنم...کسی هست دقیق راهنماییم کنه؟😘

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 54 پست
من دیروز واسه اولین بار به دخترم سرلاک دادم ...فقط یه قاشق براش درست کردم ،ولی برخلاف روزای گذشته دی ...

آخه بعضی سرلاک ها ب بچه ها نمیسازه باید مقدارش رو کم و زیاد کنی اگر بازم دفع زیاد داشت بهتره ندی

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
من سرلاک ندادم و نمیدم چون تراریخته است مواد نگهدارنده داره خب چه کاریه خودت تو خونه درست کن بده به ...

اخه دخترم وزنش کمه ،گفتن سرلاک تپل میکنه😥😥

چشم عزیزم ،انشالله خودم براش درست میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی بعد اینک سوپ و فرنی رو خورد کم کم میتونی پوره ی هویج و پوره ی سیب بهش بدی

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
2728
برای بار اول روزی چند بار بهشون فرنی رو بدم ؟ هفته بعد که سوپو شروع کردم چه وعده هایی فرنی و سوپو ب ...

اول يبار صبح بده يبارم عصر دفعه اولم خيلي كم بده در حد اينكه مزه مزه كنه اگه خواست تا وقتي كه سير شه اندازه يك الي يك و نيم ق غ بده.عزيزم معمولا ميگن غذاي كمكي رو باراحتياط شروع كنيد و كم بديد اما اگه ديدي بچه ها غذا خورن تا بيشتر شير ، غذا هم خوب بده بهشون.من غذاي كمكي رو خيلي با محدوديت دادم و با مزه ها آشنا نكردم و تا يه سالگي بيشتر شير دادم در نتيجه بچم بد غذا شد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

برنج اصلا و ابدا خاصیت نداره حتی سیب زمینی خاصیتش بیشتر از برنج هست برای بعدها که میخای بریزی توی سوپ و غذاش میگم من فوقش تو هفته یبار غدایی میپزم که توش برنج قاطی غذاش باشه 

برنج هم بخای بدی بعدا حتما ۲۴ ساعت باید خیس بخوره ابشم چند بار عوض کنید 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2740
شیر خشک خالی اضافه کنیم یا قبلش با آب مخلوط بشه

بستگي به غلظت فرني داره شير خشك خالي رو اضافه كنيد يكي دو پيمونه اگه سفت بود آب جوشيده خنك هم ميتونيد اضافه كنيد.

سرلاك برنج هم براي شروع خوبه كه مطمئنيم حساسيت اينا نميده

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

سرلاک گندم واسه اولش خوبه

۵ ماه و نیم

من از اخرای ۴ ماه دادم البته به میزان کم 

شما اگه شیر خشکی هست شیر خشکشو عوص کن خیلی رود و سریع وزن میگیره اگه نه غذاشو وعده هاشو تویپش سینه مرغ به اندازه یه قوطی کبریت بنداز توی غذاهاش خوبه من عصاره قلمم درست میکنم یبار مرغ یبار عصاره قلم و گوشت میندازم من چیزای دیگه هم زودتر بر طبق دستور تغذیه خودم دادم بهش ولی میخایند پیش برید با دستور تغذیه ایران همین چیزا مخصوصا سیب زمینی بدی خوب هس 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
برنج منبع ویتامین ب هست خیلی خاصیت داره

منبع اتون کجاست تروخدا روی هوا حرف نزنید