2726

من بچه‌هام به بادوم حساسیت دادن‌.دکتر گفته نباید بهشون بادوم و شیر گاو تا یکسالگی بدم

الانم اصلا نمیدونم چطور باید براشون فرنی درست کنم..میشه اندازه های مصرفی رو بهم بگین که چقدر آردبرنج و ... بریزم

کی‌ها بدم و چه مقدار؟ کلا هیچی بلد نیستم

و اینکه هفته بعد که سوپو شروع کردم باید فرنی رو قطع کنم؟؟؟

هرجا رسیدم تلاش کردم که بگم دکترها لعاب برنج رو نقض کردند ندید به بچه اتون

فرنی یه قاشق ارد برنج و یه استکان اب حلدمیکنید میزارید بپزه زیرش کم باشه ک خوب بپزه شکر میتونید بزنید نوک قاشق ولی اگه نخورد بخوایند بزارید یخچال چون شکر زدید اب ول میکنه 

اخر پخت که ولرم شد چند قاشق شیر خودتون یا یه پیمانه شیر خشکش رو میتونید بزنید و بدید بخوره

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول از لعاب برنج شروع کن یک مشت کوچیک برنج بزار بجوشه خوب لعابی ک شد صاف کن آبش رو بده بهش میتونی خیلی کم نبات هم توی آبش بندازی

سرلاک دفه ی اول دو قاشق با آب جوشیده ی سرد خیلی سفت نباشه و خیلی رقیق هم نشه چون اسهال میشه

بعدش فرنی

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
2728
هرجا رسیدم تلاش کردم که بگم دکترها لعاب برنج رو نقض کردند ندید به بچه اتون فرنی یه قاشق ارد برنج و ...

من شیر جوشیده ی سرد اضافه میکنم به فرنی ب جای آب ایراد نداره؟؟

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

نه ديگه سوپو شروع كردي روزي يه وعده فرني يه وعده سوپ.

فرني هم برا بچه هاي حساس هم اينطوريه كه تو له ليوان آب سرد يه ق غذاخوري آرد برنج رو حل ميكني بعد ميذاري رو گاز تا وقتي بجوشه هم بزن وقتي جوشيد و غلظتس مثل فرني شد يه پنج دقيقه هم بپزه بعد بزار خنك شه به دماي معمولي كخ رسيد يكي دو پيمونه شير خشك مخصوص حساسيت بزن بهش هم بزن.شيرينيشم خودت تنظيم كن اگه شير خشك شيرينش كرد شكر يا نبات نزن ولي اگه شيرين نشد خييييليييي كم شيرينش كن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
هرجا رسیدم تلاش کردم که بگم دکترها لعاب برنج رو نقض کردند ندید به بچه اتون فرنی یه قاشق ارد برنج و ...

عزیزم سرلاک چی ؟ خوبه برا بچه؟؟؟

واسه وزن گیری بهتر نوزاد چی خوبه؟

عزیزم ببخشید سوال زیاد پرسیدم ،حس کردم تجربه ی شما زیاده در این مورد❤❤

لعاب برنج خوب نیس من میدادم😔

من شیر جوشیده ی سرد اضافه میکنم به فرنی ب جای آب ایراد نداره؟؟

زیر ۱ سال ممنوع هست شیر 

هرجور میدونید من شیر بادوم درست میکنم قاطیش میکنم یه موقع هایی ایننوری هم قوت داره

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
نه ديگه سوپو شروع كردي روزي يه وعده فرني يه وعده سوپ. فرني هم برا بچه هاي حساس هم اينطوريه كه تو له ...

برای بار اول روزی چند بار بهشون فرنی رو بدم ؟

هفته بعد که سوپو شروع کردم چه وعده هایی فرنی و سوپو بدم؟

نه ديگه سوپو شروع كردي روزي يه وعده فرني يه وعده سوپ. فرني هم برا بچه هاي حساس هم اينطوريه كه تو له ...

شیر خشک خالی اضافه کنیم یا قبلش با آب مخلوط بشه

اول از لعاب برنج شروع کن یک مشت کوچیک برنج بزار بجوشه خوب لعابی ک شد صاف کن آبش رو بده بهش میتونی خی ...

من دیروز واسه اولین بار به دخترم سرلاک دادم ...فقط یه قاشق براش درست کردم ،ولی برخلاف روزای گذشته دیروز ۴ بار دفع داشت

به نظرت به خاطر سرلاک بود؟؟؟

عزیزم سرلاک چی ؟ خوبه برا بچه؟؟؟ واسه وزن گیری بهتر نوزاد چی خوبه؟ عزیزم ببخشید سوال زیاد پرسیدم ، ...

من سرلاک ندادم و نمیدم چون تراریخته است مواد نگهدارنده داره خب چه کاریه خودت تو خونه درست کن بده به بچه نازت اینجوری مطمینی غذای سالم دادی 

عزیزم سرلاک چی ؟ خوبه برا بچه؟؟؟ واسه وزن گیری بهتر نوزاد چی خوبه؟ عزیزم ببخشید سوال زیاد پرسیدم ، ...

چند وقتشه ؟

2706