2737
2734
عنوان

چرا با دعا کردن حاجت نمیگیریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 44 پست
بدتر اینکه همون چیزی که ما میخوایم خدا راحت و ساده میزاره در اختیار همه فقط مثل اینکه ما خار داریم ...

واقعاااا گل گفتی👌

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت 😍😂 ان شا الله که بهترین بخت نصیبت بشه

ممنونم ایشالا شمام به ارزوهای قشنگت برسی❤

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫
2731
مرسی دوستم از پیشنهادت،سوره طه رو که چند روزه دارم میخونم میگن واسه پیدا شدن خواستگار خوبه اما مشکل ...

استارتر منم خیلی داشتم که خواستگار میومد و خبری نمیشد...

بدون اینکه دلیلش رو بدونم...حتی تا حالا نشده بگم با پسری صحبت کردم و به خاطر شرایطی که گذاشتم دیگه پاپیش نذاشتن..

من نظرم اینه که اصلا فکر نکن عیب و ایرادی داره واعتماد به نفس ات بیاد پایین....گاهی پسرها و خانواده هاشون توقعشون بیش از لیاقتشونه..باور کن واقعا برای بعضی خواستگارها دقیقاً همینطوره...پسرشون معمولی هم باشه دختر همه چی تمام میخوان از هر نظر 

انشاءالله کسی نصیبت بشه که خوشبختت کنه...و اهل ومردزندگی باشه

استارتر منم خیلی داشتم که خواستگار میومد و خبری نمیشد... بدون اینکه دلیلش رو بدونم...حتی تا حالا نش ...

نمیدونم واقعا،میدونی یکی میاد جور نمیشه همیشه بعدش خودمو رفتارمو کنکاش میکنم که ایراد کارم کجا بود

والا دیگه دلم بعضی وقتا واسه خودم میسوزه😑

نمیدونم واقعا،میدونی یکی میاد جور نمیشه همیشه بعدش خودمو رفتارمو کنکاش میکنم که ایراد کارم کجا بود ...

عزیزم من الان نزدیک 34هستم...بااینکه ظاهر نمیگم خیلی زیبا ولی معمولی دارم ..اما کلی خواستگار فقط اومدن و رفتن بدون اینکه دلیلش رو بدونم..به این نتیجه رسیدم توقعشون بالاست وگرنه خواستگارهایی هم نبودند که بگم وضع مالی آنچنانی داشتند یا از نظر تحصیلات خیلییی بالا بودند...که دنبال دختر همه چی تمام باشند.....

عزیزم من الان نزدیک 34هستم...بااینکه ظاهر نمیگم خیلی زیبا ولی معمولی دارم ..اما کلی خواستگار فقط اوم ...

چند وقته دیگه دعا میکنم خدا اگه این تنهایی رو برام میخواد رقم بزنه حداقل صبر و آرامشش هم بده😢

ایشالا براتون اتفاقای خوب رقم بخوره❤

2738
بله که وجود داره و علتهای مختلف هم باعثش هست. منم اوایل به این چیزها اعتقاد نداشتم تا اینکه این بلا ...

واقعا؟؟؟؟چیکار کردین؟؟راه خاصی داره؟؟

2706