2737
2734
عنوان

خواهرم با این سنش قمار کرده 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1144 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
شاید ازاین قرعه کشی های خونگی بوده دفعه های بعدم به اسم یکی دیگه درمیاد این نه قماره نه حرام

دیگه ادم با 18 سال سن میدونه قمار چیه😐

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.
خلاصه میگفت ابجی الان نمیدونم چیکار کنم دلم میخاد از شر این پول راحت شم از وقتی امده تو زندگیم رو ز ...

خو به اون ۲۰ تا بگه نمیخوام برگردونه بهشون دیگه اول صبحی فکر بهتر به ذهنم نمرسه🤔

میگفتاین مدلیه ک هر عضو جدیدی ک میاد برا اینکه وابستشون بکنه قرعه رو میدن ب اون طرف 

میگفت بهم گفتن تو ک اینقد شانست خوبه باید تو سودهای بالاتر ریسک کنی گفت 5تومن ک خودت داری 5تومن دیگه بزار روش و توی صد میلیونی شرکت کن میگفت اینقدگفتن ک من میخاستم همینکارو بکنم ولی یهو بیه خودم امدم و دیدم 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2706