2410
2553
عنوان

خواهرم با این سنش قمار کرده 😐😐😐

1143 بازدید | 53 پست

باهاش رفته بودم بیرون خرید 

یهو دیدم حدود 5تومن پول نقد پیششه 

من بابام براش حساب باز کرده ولی تمام پیام ها و برداشت هاش برا بابام میره واگه پولی برمیداره بابام سوال وجوابش میکنه بالاخره هنوز بچس 

واسه همین تعجب کردم ک این پولو از کجا اوردی 

هر چیم ازش میپرسیدم میگفت تو ندونی بهتره 

اخرش اینقدگفتم و تهدید کردم ک گفت قمار کردم 

هستین تا ادامشو بگم ؟ 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با واسطه ی یکی از دوستاش با ی اکیپ 20نفری اشنا میشه و میگه ک هر کدوممون 250گذاشتیم و من برنده شدم اولش باورم نشد بهش گفتم دست بزار رو قران هی طفره میرفت و میگفت باباب برا ی کار حرام چرا باید دس بزارم رو قران

ولی دلم اروم نمیگرفت همش فکرای منفی ب سرم میزد و نمیتونستم حرفاشو باور کنم تا اینکه دست گزاشت و گفت فقط بخاطر اینکه مطمئن شی کار دیگه ای نکردم

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2456
چند سالشه.

حدودا 18

متولد 81

2714
این که خواهرت گفته وام خونگیه که

وام خونگی این مدلیه ک همه ب پولشون میرسن ولی اینا فقط ی نفر برنده میشه

با واسطه ی یکی از دوستاش با ی اکیپ 20نفری اشنا میشه و میگه ک هر کدوممون 250گذاشتیم و من برنده شدم او ...

شاید ازاین قرعه کشی های خونگی بوده دفعه های بعدم به اسم یکی دیگه درمیاد این نه قماره نه حرام

......

خلاصه میگفت ابجی الان نمیدونم چیکار کنم دلم میخاد از شر این پول راحت شم

از وقتی امده تو زندگیم رو زندگی مامان و بابا تاثیر گزاشته

نمیخواستم ب تو بگم و ب ی بهونه ای بدمش ب تو  ولی الان ک توام میدونی این پول از چیع نمیدونم باهاش چیکار کنم

2706