2733
2739
عنوان

خواهرم با این سنش قمار کرده 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1144 بازدید | 53 پست

حرومه و عادی هم نیس. نون حلال خورده خواهرت که الان پشیمونه. شما هم هواشو داشته باش که دوباره نره سراغ اینکار

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
جدی اینقد براتون عادیه ؟ من چن روزه خواب ندارم از دست خواهرم با این کارش چه ساده بعضیا میگین خوشبحا ...

ببره همونجا و پول رو به افراد پس بده ، البته خودشون نرن و با واسطه برگردونن بهتره، 

و واقعا هزار افرین به تربیت پدر مادرتون ، هر انسانی ممکنه خطا کنه اما این انسان های با تربیت درست هستن که از اون اشتباه پشیمون میشن و جبران میکنن و شما هم یکی از اونها هستید🌹🌹🌹🌹

سلام😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می دونی چرا کسی تعجب نکرد؟ به خاطر اینکه تبلیغات سایت های شرط بندی خیلی خیلی زیاد شده، انگار برای مردم عادی شده

«از بَهر دفع غم به کسی گر بَری پناه، هم غم به جای مانَد و هم آبرو رَود»
استارتر  حس و حال مردد شدن خواهرتون  فقط لطف خدا هستو لقمه حلالی ک باهاش بزرگ شده و این ...

مرسی دوست عزیزک وقت گزاشتی 

خودمم حس کردم ک اینجوری باشه چون دست ودل خواهرم برا خرج کردنش پیش نمیرفت میگفت میخوام عینک بخرم باهاش بعد پشیمون میشد میگفت چون حرومه میترسم کور شم 😂😂😂😂خلاصه ب همه چیزی فک کرد اخرشم میگفت میرم پسش میدم حداقل برا اونایی ک میشناسمشون 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2731
مرسی دوست عزیزک وقت گزاشتی  خودمم حس کردم ک اینجوری باشه چون دست ودل خواهرم برا خرج کردنش پیش ...

خواهش میکنم.

پس دادنش تا جایی ک ب یاد دارم اینطوره

اگر صاحب مال رو بشناسه باید ب خودش برگردونه

ولی اگر نشناسه یا بشناسه ولی  اصلا نتونه پیداش کنه دسترسی نداشته باشه

باید ب نیابت از اون صدقه بده.

طریقه برگردوندن رو از کسی بپرسید

چون حق الناسه و مهمه

و اصلا تاخیر نکنید

چون ادمی هرلحظه در کمین شر شیطانه 

حلال نوش جانششششش  چطور بورس حلاله  وام و ربا ک گفتن حرومه اسلام نظام بانکراری حلال کردد ...

دوست عزیزم

اگر بورس

بانک

یا موسسات دیگه با عناوین مختلف

از مسیر درست مالی خارج میشند

این مجوزی نمیشه ک تایید کنه کار اشتباه بقیه رو

چون ملاک و معیار حرف خداست نه فلان بانک یا فلان شخص

🌷🌷🌹

2738
حلال نوش جانششششش  چطور بورس حلاله  وام و ربا ک گفتن حرومه اسلام نظام بانکراری حلال کردد ...

بورس که هم تو ضززش شریکی هم تو سودش. با پولت هم داره کار میشه. سرمایه گذاریه. ول راکد اگه باشه و فقط تو سود شریک باشی حرومه

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم