2737
2739

من  برای تعیین جنسیت دارم iuiمیکنم.دکتر شما کی بود و کجا iui کردید.جوابتون مثبت شد؟

الهُمَ صَلِ علی فاطمهَ الزهرا سلامُ اللهِ علیها.خدای مهربون کمک کن باردار بشم تا چهله ی زیارت عاشورا بگیرم منو لایق بدون تا فرزند پسر هم دراغوشم بگیرم🤲🤲

ج سوالاتو نمیدونم..

فقط میتونم واست ارزوهای خوب کنم... انشالله همه چی خوب پیش بره

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

عزیزم امضاتو خوندم ولی بنظرم این ی شرطه ک گفتی اگه بچه پسر بهم بددی چله عاشورا میگیرم...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم امضاتو خوندم ولی بنظرم این ی شرطه ک گفتی اگه بچه پسر بهم بددی چله عاشورا میگیرم...

منم همیشه اول نذر میکردم و عمل میکردم تا جواب بگیرم.اما یبار تو تلوزیون دیدم میگه وقتایی که میبینی جواب نمیگیری بگو اگه انشالله شد فلان نذر رو ادا میکنم.گفتم یبارم اینطوری برم جلو😄😄

الهُمَ صَلِ علی فاطمهَ الزهرا سلامُ اللهِ علیها.خدای مهربون کمک کن باردار بشم تا چهله ی زیارت عاشورا بگیرم منو لایق بدون تا فرزند پسر هم دراغوشم بگیرم🤲🤲
2731
منم همیشه اول نذر میکردم و عمل میکردم تا جواب بگیرم.اما یبار تو تلوزیون دیدم میگه وقتایی که میبینی ج ...

نه عزیزدلم این درست نیست چون انگار ما برای خدا شرط میذاریم که ااگه تو اینکارو بکنی من انجام میدم...همون چله رو بگیر انجام بده بدون شرط

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
نه عزیزدلم این درست نیست چون انگار ما برای خدا شرط میذاریم که ااگه تو اینکارو بکنی من انجام میدم...ه ...

الان چله ی یاسین دارم🤩 

مرسی از راهنماییت

الان چله ی یاسین دارم🤩  مرسی از راهنماییت

عزیزم...امیدوارم تیکر نینیتو ببینم...

2740