2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومدم مانتو بخرم سرباز پلیسه بم تیکه انداخت به شوهرم گفتم حالا اومده اینجا زنگ زده صد و ده ول نمیکنه ...

دهن لقی کردی

ببخشیدا

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
2731
تو باز چه بیکاری توی این موقعیت اومدی اینجا تاپیک میزنی من توی مواقع حساس اصلا یادم از نی نی سایت ن ...

عزیزم تو ماشینم اونا بیرونن استرس دارم اومدم اینجا خالی کنم😢

بازم هیچی...
اومدم مانتو بخرم سرباز پلیسه بم تیکه انداخت به شوهرم گفتم حالا اومده اینجا زنگ زده صد و ده ول نمیکنه ...

غلط کرد تیکه انداخت بزار آدمش کنه 

یه بار یه یارویی از کنار من رد شده بود گفته بود چون چه با...سنی یه چیزی ناجوری هم گفته بود مثل اینکه

من اصلا نفهمیدم 

عشقم اون طرفتر وایساده بود فهمیده بود با دوتا رفیقش با موتور انداخته بودن دنبال یارو یه جا خلوت گیرش آورده بودن میگفت مجبورش کردیم شلوارش در بیاره 

میگفت بهش گفتم خوب چیزی هستی و .... میگفت مرده داشته سکته میکرده فکر کرده واقعا میخوان بهش.... کنن😁😁

حالا بزار اینم ادب بشه ناموس مردم در امان باشن 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
2738

ما هم چند وقت پیش رفته بودیم پارک منو دوستم رو نیمکت نشسته بودیم شوهرامون هم رفته بودن اب بیارن ...حالا تو این بین یه پسری به ما تیکه انداخت اوناهم از راه دور دیدن ...حالا رفتن دنبال پسره کل پارک رو گشتن تا گیرش بیارن و بزننش ... مردیم از استرس

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

حالا چی گفته؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

اشتباه کردم خدایامنو ببخش بچه ها دعا کنید حوصله ذرذسر ندارم زنگ زدن مافوق سربازه بیاد فکر کنم تا آخر عمر دیگه عذاب وجدان ولم نکنه

فقط گفته بود میشه بیشتر با هم آشنا شیم

بازم هیچی...
اشتباه کردم خدایامنو ببخش بچه ها دعا کنید حوصله ذرذسر ندارم زنگ زدن مافوق سربازه بیاد فکر کنم تا آخر ...

عذاب وجدان بابت چی ؟

شما که کار بدی نکردی

اون سرباز هم نهایتا 24 ساعت میره بازداشتگاه و بعدم بقیه خدمت سربازی شو انجام میده و یاد میگیره دیگه چنین کاری انجام نده. 

2706