2737
2739
واکسنش میاد تااون موقع، خدا بنده هاشو به حال خودشون ول نمیکنه

اونها که مردن

و اونها که داغ عزیز دیدن رو چطور در این طرز فکر جا میدی؟

(نه اون بی فکری که راه افتاده رفته سفر (که اون هم بنده خدا هست من میتونم ازش خشمگین باشم ولی ربطی به بنده خدا بودن اون آدم نداره) بلکه اون آدمی که توی محیط کار بیمار شده یا اون پزشک و پرستاری که توی بیمارستان آلوده شدن)

همیشه واسم سوال هست!!

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
من که خانوادگی بابچم واکسن آنفولانزامیزنیم سه ماه دیگه

فکر کنم امسال همه باید بزنیم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو همین سایت خیلی ها همش میگن جو ندین و فلان مث سرماخوردگی ما گرفتیم خوب شدیم دیگه از اینا چه انتظار ...

وای که اگر دست من بود یک کانال تلوزیون رو مدام پخش مستقیم از بیمارستان و حال بیماران و پزشکان و خانواده نگران یا داغدار می‌گذاشتم .....

شاید این مردم احمق بشینن خونه یا حداقل ماسک بزنن لعنتی ها

هنوز واکسنش نتیجه نداده تا بیاد نتیجه بده و تولید بشه و برسه دست ما حداقل ۲سال طول میکشه به این زودی ...

نه، به امید خدا حداکثر تا پایان سال همه واکسینه شدیم شاید هم زودتر

شبکه خبر که گفت حتی پاییز 

توی تاپیک های من یک تاپیک با عنوان خبر خوب کرونا هست بخون حتما 

2728
دقیقا...خودشونم گفتن تا دو سال دیگه ایران همین وضعه

چی میگی دختر خوب 

این اخبار غلط رو از کجا میگیری؟!

دکتر مردانی شبکه خبر هم گفت تا پاییز احتمالا واکسن بیاد 

یک تاپیک من دارم با عنوان خبر خوب کرونا حتما بخون کمی کمتر استرس و ناامیدی به خودت و دیگران منتقل کن 

من.خواهرم الان نزدیک شش ماهه هموندیدیم بااینکع یه شهریم

حالا چرا شیش ماه 

حداکثر چهار ماه هست که توی ایران هست 

اولین بروز بیماری توی چین ژانویه بوده بازم شیش ماه نمیشه 😉

(شوخی کردم ... که جو ندی... من خودم از رعایت زیاد از در آپارتمان تا توی پله ها هم نمی رم ولی ناامید نباشیم...)

وای که اگر دست من بود یک کانال تلوزیون رو مدام پخش مستقیم از بیمارستان و حال بیماران و پزشکان و خانو ...

اره بخدا منم همین کارو میکردم .چندتا کلیپ دیدم از دفن فوتی های کرونا انقدر گریه کردم

حالا یه عده میان میگن هیچی نیست جو ندین و فلان

خدایا شکرت 🌷
2740
گفته بچت بدنیا اومد میخوام علی اصغرش کنم ببرمش تو روضه هام حالیش نیست اصلا اون مپقع بچه من نهایت یک ...

شما مادری مثل یک شیر مراقب بچه باش 

یک شیر (تو بگو یک گربه) اگر به بچش نزدیک بشی جونت رو باختی 

یعنی چی اختیار بچه شما دست کسی جز شما نیست 

خیلی دلش میخواد خودش اقدام کنه بچه خودش رو ببره

خیلی ناراحت میشم مادری به بهانه تعارف و رودربایستی و خجالت و بزرگتر کوچیکتری بچه رو به خطر بندازه 

اون کار در شرایط غیر کرونا هم برای بچه به اون کوچیکی خوب نیست 

وامگه میشه 

وا 

حیوانات هم از بچه هاشون دفاع میکنن

این که دیگه بچه انسان هست

سلامتش به خطر بیفته که یک نادون بزرگتر هست ؟؟؟ 

انشالله همینطور باشه پوسیدیم تو خونه

من که تو خونه بودن آخرین نگرانیم هست 

این قدر که استرس دارم و استریل میکنم و نگران عزیزانم هستم که مجبورن برای کار برن بیرون و اینقدر که فکر و نگرانی دارم 

اینقدر در حسرت روزهای عادی ام 

کاش درد توی خونه موندن بود