2737
2734
تو برنامه ی طبیب ی دکتر بود ک میگفت قطعا پاییز بدتر از اوایل ورود بیماری ب کشور نمیشه. چون الان ی عد ...

ولی،باز،من،شنیدم که تو پاییز،وحشتناکه چون اچ وان ان وان دوباره میاد..انفلانزا میاد...با کرونا میکس،میشه و فاجعه میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما الان توخونه هرمشکلی پیداکنیم حتی میترسیم بریم دکتر.

والا همینو بگو از اول کرونا مشکل معده دندون ریزش مو خیلی ببخشید یبوست دارم جرئت دکتر رفتن ندارم حتی جرئت بانک رفتن هم ندارم کار واجب دارم

2731
ولی،باز،من،شنیدم که تو پاییز،وحشتناکه چون اچ وان ان وان دوباره میاد..انفلانزا میاد...با کرونا میکس،م ...

امیدت ب خدا باشه عزیزم

انشاالله تا اونموقع داروش رو پیدا میکنن

بعدشم به خاطر فکر آینده الانتو خراب نکن

هرچی هم وضعیت بد بشه وظیفه ی ما اینه ک رعایت کنیم تا جایی ک ممکنه بقیه ش دست خداست

هنوز واکسنش نتیجه نداده تا بیاد نتیجه بده و تولید بشه و برسه دست ما حداقل ۲سال طول میکشه به این زودی ...

بعضی کشورها یکی دوتا فازش جواب داده بالاخره به فاز نهایی برسه تولید هم میشه من ناامید نیستم میدونم به زودي زود نتیجه میده

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
2740
بعضی کشورها یکی دوتا فازش جواب داده بالاخره به فاز نهایی برسه تولید هم میشه من ناامید نیستم میدونم ب ...

باز همین الانم نتیجه بده طول میکشه برسه دستمون حداقل تا سال بعد واکسنش نمیاد

انشالله معجزه بشه

آره واقعا 👍 وقتی‌ مادر خود من میگه بریم مسافرت این کرونا که حالا حالا ها تموم نمیشه  🤦‍♀️

کلا تو هرخانواده یکی اینجوری هست، خواهرمنم همه جا میره مهمونی میره دلیلشم اینه ک حالا حالاها هست😤😤🤦‍♀️

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰