2737
2734
اره دیدم اونو خدا رحم کنه😓

ان شاءالله

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی عالی بود واکسنش. من و شوهرم بد مریضی هستیم پیرارسال که از پاییز تا عید یکسره خدا همش مریض بودیم ...

من مامانم یه سال واکسن انفلانزا زد.سخت مریض شد.ینی،انفلانزارو گرفت 

..دیگه هممون ترسیدیم هیچوقت واکسن نزدیم...الانم میترسم واکسن کرونام همین باشه خفیفش بگیریم..

2731
حالا مادرمن مسافرتم رفته هرچی گفتم نرین گفت شمال نمیریم که جای خلوت میریم بهداشتم رعایت میکنیم چی بگ ...

😞😔

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
تازگیا میگن اصلا ویروس نیس باکتریه باعث لخته شدن خون میشه و فرد مبتلا سکته میکنه میمیره بدون اینکه ب ...

یعنی من خودم رو کُشتم توی این سایت و هنوز خیلی ها مثل شما شایعات رو باور میکنید و حتی ادامه میدید 

دختر جان 

از منبع معتبر پیگیری کن 

آدرسش رو هم صد بار گفتم 

ببین عزیزم عدم آگاهی باعث ترس میشه و ترس باعث دلسردی و نا امیدی و نتیجه این میشه که همه میان بیرون چون فکر میکنن صبر نتیجه نداره .....

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
خیلی عالی بود واکسنش. من و شوهرم بد مریضی هستیم پیرارسال که از پاییز تا عید یکسره خدا همش مریض بودیم ...

عزیزم از آدم های معتبر پیگیر باش تا الان که دو تا دکتری که من پیگیر هستم و صد بار هم آدرس صفحه هاشون رو گفتم میگن همه بزنیم امسال 

ولی تا آخر شهریور ببینیم نظر نهایی چی هست 

شاید هم به امید  خدا واکسن زودتر به تایید نهایی رسید و واکسن کرونا رو هم زدیم و خلاص شدیم از این وضعیت 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!