2733
2739
عنوان

بچه هااا لطفا بیاین 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 35 پست
عزيزم اونا پسرن خيلي فرق ميكنه  ميره پيش پسراي همسن خودشون  در اين حد بگم ك دوران سربازي ...

مرسی عزیزم

همون لحظه که مطمعن شدی{تقدیر} از قبل نوشته شدع با چشم بسته از خیابون رد شو👌👌

ای باباا عزیزم یکم اروم باش 

من به داداشم به شدتتتت وابسته بودم تا وقتی سربازیش تموم شد من فقط گریه میکردم روز و شب تا برگشت ولی الان ک بهش فک میکنم میبینم خیلی الکی بود کارم 

میدونم دل تنگشی ولی فقط براش ارزوی موفقیت و تن درستی کن 

داداش من ۱۸ سالش بود ک رفت سربازی ترک تحصیلم کرده بود افتاد لب مرز 

ارتشم بود کلی سختی کشید ولی بالاخره تموم شد تازه کلیم فرق کرد و عاقل شد بعدشم دانشگاه رفت و الانم استخدامه تو شرکت خودش میگه همه چیزمو مدیون سختی هایی هستم ک تو سربازی کشیدم

نگران نباش اونجا دوست پیدا میکنه کلی عکس میگیره و خاطره میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمن باش بهش بد نمیگذره همه ما روز اول هرجا ک رفتیم ی حس غریبی داشتیم ک بعد چند روز درست شد مثل روز اول مدرسه ک بعد چند روز کلی دوست پیدا کردیم 

تازه اون پسره این روحیه خیلی لطیف ما خانومارو ندارن این چیزا زیااااد اذیتشون نمیکنه. بیشتر حساس بودنش مبتونه برای دوری از خانوادش باشه امروز رو یکار کنید بهش کلی خوش بگذره ک چشمای ناراحتتون رو نبینه تا ناراحت شه ☺🌹

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین مطمئن باش روز اول نه روز دوم کلی رفقای باحال پیدا میکنه و به اندازه بیست سال برات خاطره تعریف میکنه! منم روز اولی که رفتم دانشگاه و خوابگاه کسی رو نمیشناختم ولی روز اخری با اشک و کلی دلتنگی برگشتم خیلی وابسته شدم به دانشگاه و خوابگاه 

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2728
ای باباا عزیزم یکم اروم باش  من به داداشم به شدتتتت وابسته بودم تا وقتی سربازیش تموم شد من فقط ...

خیلی ممنونم عزیزم چشم😘

مطمن باش بهش بد نمیگذره همه ما روز اول هرجا ک رفتیم ی حس غریبی داشتیم ک بعد چند روز درست شد مثل روز ...

ممنونم عزیز😘

ببین مطمئن باش روز اول نه روز دوم کلی رفقای باحال پیدا میکنه و به اندازه بیست سال برات خاطره تعریف م ...

حتما همینطوره ممنون عزیز😘

سربازی بیشتر از اینکه برای خودش خوب باشه برای تو خوبه

والله این همه وابستگی هم خودتو از زندگی میندازه هم اونو

پس فردا زن بگیره کار کنه سفر بره اصلا زندگیش هر بالا و پایینی داشته باشه شما با این همه وابستگی و نگرانی دردسرساز میشی

الان دلداری نیاز نداری تلنگر لازمی که علاقه و مهر خواهری رو از حدی نگذرونی که زندگیت تحت الشعاع قرار بگیره

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2740
سربازی بیشتر از اینکه برای خودش خوب باشه برای تو خوبه والله این همه وابستگی هم خودتو از زندگی میندا ...

خوب وابستگی ب کنار اصلا هیچ وقت اینقدر دور نشده ک 😔😶

همه اینو میگن ولی دست خودم نیس

گلم ایت الکرسی بخونم نه 1 بار یا 100 بار در کل روز هی با خودت تکرار کن موقع ظرف شستن .تلویزیون دیدن. هی ایت الکرسی زمزمه کن باور کن معجزه میکنه خودت امتحان کن

گلم ایت الکرسی بخونم نه 1 بار یا 100 بار در کل روز هی با خودت تکرار کن موقع ظرف شستن .تلویزیون دیدن. ...

خیلی ممنون عزیز جان