2726
عنوان

بچه هااا لطفا بیاین 😔

340 بازدید | 35 پست

بچه ها داداشم سربازه فردا میخاد برگرده دلم دارههه میترکه نمیدونم چم شده همش ی فکرای عجیب و غریبی میاد توسرم آموزشیش تموم شده این اولین باره ک میخاد بره جایی ک اعزام شده بعد من باخودم میگم اگ من برم ی جایی ک کسیو نشناسم یا ی جای دور حتما دیوونه میشم  حالا پس فردام عروسی پسر عموم ولی اصلااا حال و حوصلشو ندارم یکم دلداری بدییین 😢😢

همون لحظه که مطمعن شدی{تقدیر} از قبل نوشته شدع با چشم بسته از خیابون رد شو👌👌

نگین تو کرونا عروسی یا چی تو خونه خودشون میگیرن جمعیتم خیلی کمه دلداری رو بچسبین😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحت  نشو   داداش  من  از شهرمون  جایی نرفته  بود  سنشم  کم  بود  هبچ  جارم  نمیشناخت   ولی  رفت  کرمانشاه  خدمت  کرد  

الانم  ب امید  خدا  تیرماه  تموم  مکنه   فقط  ناراحت نباش  ودعاش  کن 

فقط حیدر امیرالمومنین است
2728
عزيزم اونا پسرن خيلي فرق ميكنه  ميره پيش پسراي همسن خودشون  در اين حد بگم ك دوران سربازي ...

همه اینو میگن ولی دست خودم نیس

پسرا تا نرن سربازی مرد نمیشن 

کلا باید راه دور تحمل کنن 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

عزیزم ناراحت نباش 

همه پسرا میرن سربازی

اونجا با خیلیا دوست میشه که شرایط خودشو دارن 

بلاخره یه جوری با شرایط کنار میاد

خوبیش اینه که تا چشم بهم بزنین سربازیش تموم میشه

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم
عزیزم ناراحت نباش  همه پسرا میرن سربازی اونجا با خیلیا دوست میشه که شرایط خودشو دارن  ب ...

اخه دوسااال

نگران نباش اونجا‌اینقدردوست پیدا می کنند من همیشه برا پسرم گریه می کردم وغصه می خوردم حالا خودش خاطراتش وتعریف می کنه ومی گه کاش یه بار دیگه می

رفتم‌ بااینکه جاش خیلی بد بود

نگران نباش اونجا‌اینقدردوست پیدا می کنند من همیشه برا پسرم گریه می کردم وغصه می خوردم حالا خودش خاطر ...

نمیدونم امیدوارم اینطوری باشه

نمیدونم امیدوارم اینطوری باشه

آره بخدا همینطوریه‌تواموزشی اذیت می شند بقیش دیگه نه اینم یه دورانیه برا پسرا مثل دانشگاه رفتن انشاالله همه سربازها صحیح وسلامت تموم کنند امین

آره بخدا همینطوریه‌تواموزشی اذیت می شند بقیش دیگه نه اینم یه دورانیه برا پسرا مثل دانشگاه رفتن انشاا ...

آمین اره اموزشیش تموم شده

2706