2737
2734

اگر بوده کیتون بوده ؟

عقایدش چطور بوده 

و بعد چه اتفاقی افتاده 

مومن شده چرا؟؟؟؟؟؟   چند سال بی اعتقاددبوده 

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

از لاک جیغ تا خدا

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من می شناسم ، مومن شده، بعدش دوباره برگشته به حالت قبلی.یه جور شخصیت مرزی داشت تا تحول بنیادین در اعتقادات و سبک زندگی 🙄

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738
الهام چرخشی

خخ

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
حسین تهی    

گلزار😅

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋

کراشم . بعد از شکست عشقی ی سری اتفاقات براش افتاده بوده ک یواش یواش مذهبی شده . ولی الانشم از این یقه بسته ها و اینا نیست . خیلی خوش پوشه و شیکه و باکلاسه ولی اعتقادات قوی هم داره 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

نوه عمم اصلا معتقد نبود 

تک فرزند بود و فوق العاده لوس 

رفت راهیان نور از طرف مدرسه یه دفعه عوض شد 

دوسال بعدشم با یه روحانی ازدواج کرد 

اصلا باورم نمیشه این همون زهرای قبلی باشه 

خیلی عوض شده 

خذا رو شکر خیلی هم زندگیش خوبه 

دختر خاله شوهرم.بخاطره شوهرش کلاااا عوض شد.الان پوشیه م میزنه حتی.کسی ک تو مجردیش جلو پسرای فامیل لب ...

باید ازش ترسید الانم

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️