2737
2734
عنوان

کسی میشناسید که کلا معتقد نبوده باشه بعد یدفعه مومن شده باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 56 پست
نه الان ۵ ساله ازدواج کرده و دوقلو دختر داره.الان مثه فرشته هاس.توبه کرده همش کربلا اینا میرفت.خیلی ...

لابد قبلشم خیلی آزاد نبوده که الان اینجوریه

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواستگارشون با برداشتن حجابشون مخالفت نکردن؟ 

اتفاقا به خواسته خواستگارشون کلا حجاب رو گذاشت کنار

من خودمم اصلا حساس نیستم رو حجاب و کاملا آزادم. ولی خب خواهرشوهرم خیلی خیلی افراطی حجاب رو گذاشت کنار 

چون شوهرش به شدت پولدار و خوشگل و یه شغل خوب و ... داشت

خودم

دین و زندگی و کتابای مذهبی میخونم توبه میکنم 

کتابو میزارم اون ور بر میگردم به تنطیمات کارخانه😂😂😆

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!
لابد قبلشم خیلی آزاد نبوده که الان اینجوریه

چرا بابا.بچه مایه بود دخترخاله شوهرم.الان خواهره ۱۸ سالش ماشین شاسی براش خریدن و همش مهمونی و ایناس.هرروز یه مانتو و یه قیافه.اما این یکی بعده ازدواجش کلا عوض شد

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش
2738
اتفاقا به خواسته خواستگارشون کلا حجاب رو گذاشت کنار من خودمم اصلا حساس نیستم رو حجاب و کاملا آزادم. ...

جالبه برام که اگه همسرشون حجاب رو دوست نداشتن چرا رفتن خواستگاری یه خانم محجبه؟ 

چرا بابا.بچه مایه بود دخترخاله شوهرم.الان خواهره ۱۸ سالش ماشین شاسی براش خریدن و همش مهمونی و ایناس. ...

واو 😐

جالبه برام که اگه همسرشون حجاب رو دوست نداشتن چرا رفتن خواستگاری یه خانم محجبه؟ 

یکی از اقوام دور بودن.

قبلش هم حجاب نداشت خواهرشوهرم. فقط دو سال محجبه بود. بعدش دوباره برگشت.

من خودم اصلا محجب نیستم ولی خب از اول اینطور بودم و همسرمم اینطوری دیده و پسندیده و خودشم با حجابم مشکلی نداره

یه پسره تو فامیل دورمون بود بچه ها اینقدر خوشگل بود عجیب وغریب زیبا بود دخترا میمردن براش همش تکنو میرقصد رقصای خارجیه شیک خوش تیپ ولی مشروبم میخورد دوست دخترو خیلی چیزای دیگه نوزده سالش بود نمیدونیم چیشد رفت حوزه علمیه قم درس خوندد شد روحانی به خدا قسم بچه ها مادر و خواهرلخت وپتی پسر بالباس روحانی چه حاجاقای خوشگلو بوری بچه ها شده بود با دختر یکی از استاداشم ازدواح کرد زنش پوشیه میزد الانم سه تو بچه داره سیو هفت سالشم هست همه منتظر بودن این جوگیر شده باشه برگرده ولی سیو هفت سالشه وپابرجا رواعتقادات خودش

واو 😐

ها بابا باباش حتی این پسر و نمیخواس میگفت به درد خونواده ی ما نمیخوره و مذهبیه و فلان..ولی دختره عاشق شد و گف من میخوامش

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش

یکی از فامیلای دوستمم بود

خیییلی داف بوده بعد که ازدواج کردهعوض شده به خواست همسرش

زیر لباس نامزدیش ساپورت ضخیم پوشیده که پاش معلوم نشه درحالی که دامنش بلند بود

اینی که جلو همه تاپ شلوارک میپوشید

ولی بنظرم اول ازواجشه جوگیر شده 😑

من خودم 

خداروشکر خدا بهم لطف کرد و زندگیم تغییر کرد

تا دوم دبیرستان متاسفانه با معصومین آشنایی نداشتم ولی بعدش که به واسطه دوستم با امامها اشنا شدم و تحقیق کردم محجبه و نماز خون شدم الحمدلله و از سوم دبیرستان ینی اسفند ۸۹ چادری شدم.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم