2733
2739
عنوان

دانشگاهی ک توش بودین جوش چجوری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 79 پست
من علومپزشکی تبریزم  خوبه جوش صمیمی هستن باهم بچه ها ولی خب من نه چون درونگرام و... بهم میگن ک ...

😂 . فامیلت چیه؟

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍
روانشناسی دانشگاه تبریز ترم ۶ ام جو دانشگامون هم خوبه هم خوشگله همم کلی امکانات داره فقط تنها مشکلمو ...

خیلیم عالیه .من عاشق روانشناسیم . اونجا درساش چیان؟

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهمدسی؟ پزشکی نره؟

پسرای پزشکی معمولی رو ب خوبن 

ولی پسرای مهندسی خوب رو ب عالی ان😂😂😂

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
پسرای پزشکی معمولی رو ب خوبن  ولی پسرای مهندسی خوب رو ب عالی ان😂😂😂

نگوووو😂

2728