2737
2739
من دوساعت داشتم بعد کشتیم و خوردیم کاهو و گندم 

وای اخه چطور دلت اومد برای من خیلی دلبره رفته بودم بازار پرنده های زینتی یهو دیدم یه گوله برفی با چشمای ابی بهم نگا میکنع دلم رفت براش مرسی گندم خام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اخه چطور دلت اومد برای من خیلی دلبره رفته بودم بازار پرنده های زینتی یهو دیدم یه گوله برفی با چش ...

واقعا نازه ولی به همون اندازم خوشمزسسسسس اره خام

یادش بخیر از کنار هر دختر بچه ای رد میشدم غش و ضعف میکرد از بس ناز بود

غازها زیاد غذا می خورند؛ به همین دلیل است که جوجه غازها سریعا رشد می کنند و وزنشان بالا می رود.  غازها، پرندگانی گیاه خوار هستند و همیشه از خوردن سبزی و علف لذت می برند. غازها به خوردن علف تازه و سبزیجاتی مانند هویج و گوجه فرنگی علاقه دارند و شما می توانید از انواع سبزیجات برای غذا دادن به غازها استفاده کنید. علاوه بر سبزیجات، غازها را می توان با بذرها، دانه ها، ذرت، سبوس گندم، آرد برنج یا آرد گندم، سویا، گوشت و غذاهای باقی مانده انسان تغذیه کرد.

در کوی نیکنامان ما را گذر ندادند صلوات🌹
2728
ويلاي بغلي ما تو شمال قبلا غاز داشتن دوتا از تو تراس ميديدم هم گندم ميداد هم نون هم يه چيزايي مثل س ...

گندم و هندونه و گوجه و هویج بهش دادم نونم براش گذاشتم همینا کافیشه؟همش نگرانم گرسنه باشه

2740
2706