2737
2739
عنوان

یعنی چی هر چی چیز خوبه مال شمالیاست ؟!!!! 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2186 بازدید | 186 پست
فک کنم شما طبق فیلمای صدا سیما اینارو میگی چنتا پیج تو اینستا دنبال میکنم خونه های شیک خانومای خوشگل ...

اصلا تو روستا هم خیلی کمه ... 

اصلا جوری اون کاربر حرف زد من خودم هنگ کردم 

50سال پیشو تصور کردم 😕

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم شما طبق فیلمای صدا سیما اینارو میگی چنتا پیج تو اینستا دنبال میکنم خونه های شیک خانومای خوشگل ...

عزیزم سوالی داری ازم بپرس.من خودم روستایی م البته باشهر۱۰دقیقه فاصله داریم

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤

منم شمالی هستم عزیزم واقعا روستای های هست ک اصلا اب مناسب واسه خوردن ندارن  

2728
گرما رطوبت ،از لحاظ شغل و امکانات هم خیلی محدوده، مخصوصا اگه غریبه بره توشون زیاد باهاش کنار نمیان&n ...

گرما و رطوبت فقط برای دو ماه تابستون هست ... به لحاظ شغل و امکانات کاملا مستعد پیشرفت هست و میتونه جز رتبه های اول ایران باشه ولی خب اولویت نامسئولین تهران هست ... در مورد غریبه هم اگه غریبه اهل کلاس و پررو نباشه راحت پذیرفته میشه

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

روستاشم اینجوری نیس اصلاروستاهای شمال فاصله ای ندارم باشهرکه بزااینکه فاصله شهراباهم کمه وسطشم روستا

توییلاقای دورو...شایدمنظورشه ک اونم بازکمه

وخدایی که بشدت کافیست
ولی من نون خرفه خودم میپزم😂البته سخته واقعا

نفرین عامون برتو...

اگه بدونی چقد دلم نون خرفه با تخم مرغ خواست..وای دلم لیلا کوه خواست اش و نون و...

لاهیجانی ام منم ولی دورم خیلی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
غذاهاشون رو نگفتي  خوراكي هاشون  زيتون  كلوچه  به به 🤤🤤🤤 كولرها هم ك همه ...

خخ دقیقا.هواگرمه .البته امسال برف سختی اومد

2740
نفرین عامون برتو... اگه بدونی چقد دلم نون خرفه با تخم مرغ خواست..وای دلم لیلا کوه خواست اش و نون و. ...

عزیزممم انشالا زودمیای😍همش نمیشه پخت 

منم شمالی هستم عزیزم واقعا روستای های هست ک اصلا اب مناسب واسه خوردن ندارن  

گل گلی من وسط بندرعباسم اب واسه خوردن نیست چندین ساله که اب رو میخریم..گازم که نیست کپسول داریم.نزن تو سر شمال فداتشم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
 این انصافا دعوا داره خب نباید بیان دیگه ..الان شرایط اصلا مناسب نیست.. یکم برن جنوب ..اونا ن ...

اره که اینجوری آمار رفته بالا

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
روستاشم اینجوری نیس اصلاروستاهای شمال فاصله ای ندارم باشهرکه بزااینکه فاصله شهراباهم کمه وسطشم روستا ...

ن واقعا روستایی هستن ک امکانت ندارن ن جاده ن اب ن گاز هیچ امکانات ندارن شمام ک میگی نزدیک شهر خب کسی ک بخاد بچش ببره کلاس کلی کرایش میشه تو روستا هیچ امکاناتی نداره