2733
2734
عنوان

یعنی چی هر چی چیز خوبه مال شمالیاست ؟!!!! 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2186 بازدید | 186 پست
اصلا تو روستا هم خیلی کمه ...  اصلا جوری اون کاربر حرف زد من خودم هنگ کردم  50سال پیشو ت ...

دقیقا والا منم تعجب کردم ميدونید بیشتر بخاطر فیلمای صدا سیماهست همش زنای روستایی دهه چهل پنچاه رو نشون میدن فک کردن بازم همون مدلین😶

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
گرما و رطوبت فقط برای دو ماه تابستون هست ... به لحاظ شغل و امکانات کاملا مستعد پیشرفت هست و میتونه ج ...

دقیقا.شمالیا زحمت کشن.اگ بخای بیای کلاس بزاری و.ـ خب مسخرت میکنن ولی اگ مرام توببینن واقعاباهات خوب رفتارمیکنن

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا والا منم تعجب کردم ميدونید بیشتر بخاطر فیلمای صدا سیماهست همش زنای روستایی دهه چهل پنچاه رو نش ...

اتفاقا دامن چین چینی شو خیلی دوس دارم😃

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
صفای جنوب یه چی دیگه اس😁😂

باحاله 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2731
دقیقا والا منم تعجب کردم ميدونید بیشتر بخاطر فیلمای صدا سیماهست همش زنای روستایی دهه چهل پنچاه رو نش ...

خخخ الان من توروستام.سبک زندگی وپوشش مارو ببینی فک میکنی اومدی وسط تهران .البته لاهیجان پیشرفته س 

فقط اون قسمت ک گفت نون میپزن خخخخخخخخ 

والله نونوایی دیگه تو هر کوچه سه چهار تاهست

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2740
ن واقعا روستایی هستن ک امکانت ندارن ن جاده ن اب ن گاز هیچ امکانات ندارن شمام ک میگی نزدیک شهر خب کسی ...

عزیزم همه اینجوری نیس

الان ماجایی ک هستیم همه امکانات شهرداره وده دقیقه فاصله داره تامرکز.خب طبیعتاهرچقد دورشی ازشهرامکانات کمترمیشه یعنی فک کنم همجای ایران همینطوریه

اصلا تو روستا هم خیلی کمه ...  اصلا جوری اون کاربر حرف زد من خودم هنگ کردم  50سال پیشو ت ...

خواستین ادرس میدم واقعا بیاینین ازنزدیک ببینین لزومی نداره حرف در بیارم هرگز در مورد سختی دیگران قضاوت نکنین چهارتا خونه گل بلبل دلیل نمیشه ک بگن اره شمال همه چیز امکانت داره تو روستاهاش همچی ب عکس نت اینستا نیس گلم واقعیت باید از نزدیک دید ن ب چهارتا عکس پیج

منم شمالی هستم عزیزم واقعا روستای های هست ک اصلا اب مناسب واسه خوردن ندارن  

اره مثل غیزانیه اهواز

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

البته گیلان سه قوم داره.گلیک گالش واذری زبان

گیلکا فرهنگشون بیشتر ب امروزی نزدیکتره

اذری زبانم سمت تالش واستارا و..میشه

2706