2733
2734
عنوان

یعنی چی هر چی چیز خوبه مال شمالیاست ؟!!!! 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 186 پست
  مرسی، قابل نداره    

🌷🌺🤩

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بی ادبی ب شما نکردم گلم  شما جوری حرف زدی ک انگار حیوون تو خونه ما شمالی ها بالا پایین میره ...

ن بابا

اشتباه متوجه شدی

من دو سری ک خونه اجاره کردیم تو یکی هزار پا بود

تو یکی حلزون

اصن منطور بدی نداشتم😘😙😗 شرمنده

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
کار شمالم سخته اینو در نظر گرفتی شما ک صبح تا غروب تو خونه راحت استراحت دارین زنای دخترای شمالی پا ب ...

ما هم خودمون نون درست میکنیم..نه فقط شمالیا😊😊

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2731
عه ممنون،  اتفاقا یه سوال ازت دارم، تو محیط شما یه زن تنها میتونه زندگی کنه یا ناجوره؟

بستگی ب خودت داره عزیزم.ولی اگ کس کارش کنارش باشن عب نداره هرچندمیگن بایدشوهرکنی😑درکل هستن خیلیا

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
ن بابا اشتباه متوجه شدی من دو سری ک خونه اجاره کردیم تو یکی هزار پا بود تو یکی حلزون اصن منطور ب ...

فدا عزیزم 

ببخشید اگه منم بد منظورمو رسوندم گلم 😇

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
کار شمالم سخته اینو در نظر گرفتی شما ک صبح تا غروب تو خونه راحت استراحت دارین زنای دخترای شمالی پا ب ...

فک کنم شما طبق فیلمای صدا سیما اینارو میگی چنتا پیج تو اینستا دنبال میکنم خونه های شیک خانومای خوشگل و خوشتیپ، اصلا سر زمینم نمیرن اونایی ک شما میگید واسه روستا هست نه شهر 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
من شمالیم دیگ هرچی میخوای ارمن بپرس رک راست بهت میگم  یسریاک زمین شالی دارن خوب کارمیکنن البته ...

ولی من نون خرفه خودم میپزم😂البته سخته واقعا

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤

غذاهاشون رو نگفتي 

خوراكي هاشون 

زيتون 

كلوچه 

به به 🤤🤤🤤

كولرها هم ك همه گازي مشكل شرجي بودن هوا حله🤩

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗