2733
2734
عنوان

یعنی چی هر چی چیز خوبه مال شمالیاست ؟!!!! 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 186 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستین ادرس میدم واقعا بیاینین ازنزدیک ببینین لزومی نداره حرف در بیارم هرگز در مورد سختی دیگران قضا ...

عزیز من خودم بچه شمالم 😐 ... اونجا زندگی کردم ... سهر و روستاشم دیدم 

نگفتم نیس ... ولی خیلی خیلی کمه ... 

اون چیزی ک شما تصور میکنی مال دهه 50 یا 40 هست 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
کار شمالم سخته اینو در نظر گرفتی شما ک صبح تا غروب تو خونه راحت استراحت دارین زنای دخترای شمالی پا ب ...

وای خدا حالت خوبه از دنیا چندسال عقبی 😂😂😂😂😂😂😂🍓🍫ظاهرن خیلی وقتع از دنیا اطلاعات نداری

کشاورزی ک همه میکنن کی گفتع خودشون نون میپزن 

عوضش هوامون آلوده و اسمون مشکی نی راحت تنفس میکنیم بی هیچ گرد و غبار طبیعت دریا جنگی چیزی بشه خیالمون راحته حالا خوبه همه تعطیلات حمله میکنن شمال😑😂

میوو
2731
خخخ الان من توروستام.سبک زندگی وپوشش مارو ببینی فک میکنی اومدی وسط تهران .البته لاهیجان پیشرفته س&nb ...

عه چه بد 🙁 سبک روستایی قشنگتره که

شایدم نفسم از جای گرم در میاد، نمیدونم

این انصافا دعوا داره خب نباید بیان دیگه ..الان شرایط اصلا مناسب نیست.. یکم برن جنوب ..اونا ن ...

اره بابا 

ریختن سر تهرانیا😂😂😂😂😂

البته حقشونه

کرونا رو همه جا میبرن 😂😂😂😂

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
فقط اون قسمت ک گفت نون میپزن خخخخخخخخ  والله نونوایی دیگه تو هر کوچه سه چهار تاهست

شما میتونی قضاوت کنی تا وقتی مشکل مردم از نزدیک ندیدی سرکوچه نونوایی هست ولی بعضی خانوارپول نون ندارن بخرن الانم ک وضع کرونا مگه درامد مردم شمال چیه امسال درامدی نداشتن شما شوهراتون کارمندن همه ماه برات میاد حقوقش  ولی یه روستایی روزی هزارتومن درامد نداره

وای خدا حالت خوبه از دنیا چندسال عقبی 😂😂😂😂😂😂😂🍓🍫ظاهرن خیلی وقتع از دنیا اطلاعات نداری کشاور ...

مس اینکه شما از دنیا عقبی خوشی زده زیر دلت چون جای مردم نبودی نیستی میدونم حالت خرابه تنهات میزارم

شما میتونی قضاوت کنی تا وقتی مشکل مردم از نزدیک ندیدی سرکوچه نونوایی هست ولی بعضی خانوارپول نون ندار ...

یجوری میگی انگار شهرای دیه گدا ندارع همه شهرا کسایی هستن ک پول نون ندارن ک تهران بخاطر جمیتش بیشترع😐🍫🍓چ حرفای عجیبی میزنی

میوو
شما میتونی قضاوت کنی تا وقتی مشکل مردم از نزدیک ندیدی سرکوچه نونوایی هست ولی بعضی خانوارپول نون ندار ...

عزیزمن نمیدونم چرا شما خودت اینجوری قضاوت میکنی 

تو پست قبل گفتم ک من خودم بچه شمالم 

ب بحث با شما ادامه نمیدم ... چون خیلی سیاه نمایی از چهره شمال میکنین 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
مس اینکه شما از دنیا عقبی خوشی زده زیر دلت چون جای مردم نبودی نیستی میدونم حالت خرابه تنهات میزارم

والا شما مث اینکع مال دهه های ۱۰.۲۰ و هنوز داری اونجا زندگی میکنی چند وقتع بیرون نرفتی 😂🍫🍓

میوو
2706