2733
2734
عنوان

کمک کسی پیراشکی گوشت با خمیر جادویی بلده بیاد سوال دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه خمیرو خودتون درست میکنید و توش مخمر داره خمیر پف میکنه و بعد از مدتی خارج از یخچال باشه بوی ترش میگیره سریع ترش نمیشه اما بو میده

بهترین روش داخل فریزر هست روی سینی بچین نایلون بزار بعد بازم دور بعد بچین چیزی نمیشه، اون چند ساعت فریزر باشه خیلی مطمعن تره در غیر اینصورت با خمیر اماده که از بیرون میگیری درست کن اونو چند ساعت بمونه زیاد مشکلی نداره

2731
عزیزم اگه خمیرو خودتون درست میکنید و توش مخمر داره خمیر پف میکنه و بعد از مدتی خارج از یخچال باشه بو ...

بله خودم خمیر جادویی درست میکنم. خب بزارم فریزر سفت میشه میترسم روش بپزه مغزش یخ زده باشه🤔

خمیری که خودت درست میکنی با چی قالب میزنی؟

بادست اول مثل توپ گردش میکنم بعد پهن میکنم و مواد می‌ریزم

یه مدل هم به شکل بیضی درست میکنم که با چاقو از دو طرف برش هایی میزنم به خمیر و ضربدری میارم روی مواد که وسط ریختم. مدل های پیچیدنش تو گوکل پره منم اونجا یاد گرفتم 

بادست اول مثل توپ گردش میکنم بعد پهن میکنم و مواد می‌ریزم یه مدل هم به شکل بیضی درست میکنم که با چا ...

ممنون که گفتی منم همونجور درست میکنم گفتم شاید روش اسونتری باشه🙏🏻