2737
2734
عنوان

کمکم کنید تا خودمو نکشتم یا نشدم قاتل

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب باداداشت قرار بزار و مچشو بگیر طلاق رو شاخشه

جانانم خوش اومدیی ب زندگیمون فرشته کو چولوم بمونی برام😍😘😘بچه ها هر کی امضامو دید ی صوات برا سلامتی بچم بفرسته سخت نیس همین ک نشستیم تو دلتون بفرستین مرسی🤗🤗😇😍

ماهم همین مشکلو داریم فقط مشکل با بابامه!!

فعلا راه حلی پیدا نکردیم انقدر که شعور پایین دارن!😐

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2731

اول داستو رو گردن عشقت و شوهر خواهرت فرود بیار

اگه اونا نمیخواستن زنداداشت هیچکاری نمیتونست بکنه

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
2740

اولا با قصیه داس شوخی نکنیم چون فاجعه بدیه و نباید عادی بشه 

دوما هرزه تو هر جمعی شناخته میشه برادرتونم فهمیده احتمالا نمیخواد زندگیش خراب بشه عشق و شوهر خواهر شما اگ عاشق زندگیشون باشن با هرزه ها اونم انقدر نزدیک خیانت نمیکنن 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

ببخشیدها ولی حالا ک شوهرش این قد سرش مثل کبک کرده زیر برف تو حرصش نخور چکارش داری اگ ب فکر خواهرتی جلو شوهرش بگیر جواب زن داداشتم خدا میده

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕
تو بودی همین کارو میکردی؟

ن من نفرین کیکردم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
زن داداش شما رو تایید نمی کنم..ولی شوهر خواهر و عشق شما هم که خیانت کردن دیگه.. اگه آدم حسابی بودن پ ...

شوهرم خواهرش اصلاااااا محل بهش نمیزاره

خودش جن.ده اس

2706