2733
2734
عنوان

کمکم کنید تا خودمو نکشتم یا نشدم قاتل

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 90 پست
ماهم همین مشکلو داریم فقط مشکل با بابامه!! فعلا راه حلی پیدا نکردیم انقدر که شعور پایین دارن!😐

میشه بگی کامل؟

بخدا دارم دیوونه میشم حس میکنم هیچکس مثل ما گیر نکرده 

خدا براش نسازه امید وارم‌ برادر زادم‌ یتیم شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم خواهرش اصلاااااا محل بهش نمیزاره خودش جن.ده اس

خب پس اگه شوهر خواهرت محل نمیذاره دیگه دلیلی نداره که خواهرت حرص بخوره...بعدم موصوع رو با برادرت مطرح کنید..اگه قبول کرد که هیچی اگرم قبول نکرد شما رابطه تونو با اونا خیلی کم کنید...راه دیگه ای ندارید

2728
چ قراری😔داداشم خیلی خره اونو مثله خدا میپرسته  جرعت نداریم بگیم‌ براش

شاید زنداداشت برا داداشت دعایی چیزی نوشته جادو کرده ن ؟بازم تو بهتر میشناسیش از این کارامیکنه؟

شما برین ی جادویی چیزی بکنین خا

جانانم خوش اومدیی ب زندگیمون فرشته کو چولوم بمونی برام😍😘😘بچه ها هر کی امضامو دید ی صوات برا سلامتی بچم بفرسته سخت نیس همین ک نشستیم تو دلتون بفرستین مرسی🤗🤗😇😍
اولا با قصیه داس شوخی نکنیم چون فاجعه بدیه و نباید عادی بشه  دوما هرزه تو هر جمعی شناخته میشه ...

یعنی داداشم میدونه؟خب اگه میدونست حلش میکرد یا میگفت وقتای دامادمون هست نرو خونه مادرم 

البته تازه عروس که بود اون زمان که با عشقم بهم خیانت کرد کارشون افتاد دادگاه ولی طلاق نگرفت قول داد آدم بشه 

2738
خاهرتم چقد بیچارس بگیره سلیطرو مثل سگ بزنه

اره بخدا من بودم جرش داده بودم ابروشو برده بودم

جانانم خوش اومدیی ب زندگیمون فرشته کو چولوم بمونی برام😍😘😘بچه ها هر کی امضامو دید ی صوات برا سلامتی بچم بفرسته سخت نیس همین ک نشستیم تو دلتون بفرستین مرسی🤗🤗😇😍
ببخشیدها ولی حالا ک شوهرش این قد سرش مثل کبک کرده زیر برف تو حرصش نخور چکارش داری اگ ب فکر خواهرتی ج ...

واقعا؟؟

بابا بخدا شوهر خواهرم اصلا بهش محل نمیزاره اینو ده بار گفتم طفلک عاشق خواهرمه 

اره والا چرا بدم‌ بیاد داداشم پخمه س گاااااوه گااووو

یعنی داداشم میدونه؟خب اگه میدونست حلش میکرد یا میگفت وقتای دامادمون هست نرو خونه مادرم  البته ...

پس اوندفعه داداشت فهمید هیچکاری نکرد؟ الان شاید بهش بگین باور کنه چون سابقه داشته

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
با ی شمارهی دیگ باهاش دوس شو خودتو پسر جابزن از اس هاتون اسکرین بگیر ب داداشت بفرس 😕

اگه داداشم پیگیر بشه و شکایت کنه صاحب اون شگاره رو پیدا میکنه و خودم ب گ.ا میرم

خب پس اگه شوهر خواهرت محل نمیذاره دیگه دلیلی نداره که خواهرت حرص بخوره...بعدم موصوع رو با برادرت مطر ...

گفتیم پارسال قبول نکرد

مشکل اینه طبقه بالای ما زندگی میکنن همه ش میاد پایین پیش ما

2706