2737
2734
ببین من بمیرم بلاک نکن راه حرف زدنو نبندید به روی هم آخه این چه رفتار بچه گونه ایه از دستش به حد ...

آخه اگه بلاک نکنم پیام میده منم جواب میدم 

واقعا بریدم 

دو روز قبل به من گفت قطع کن زنگ میزنم بهت تازه امروز صبح زنگ زده 

میگه با دوستم مسافرتم ولی به من نگفته بود 

استوری میزارم میبینه ولی پیام نمیده 

خیلی فشار رومه نمیخوام باهاش حرف بزنم حرف بزنیم آشتی میکنیم😔😔

عزیز دلم کاش اونی که شما میگید بشه  تو رو خدا برام دعا کنید😔

دعا که میکنم برات

ولی از اون مهمتر اینه که شما باید یه چیزایی رو در مورد خودت و ارتباط با هر مردی قبول کنی

امیدوارم حسم درست نباشه ولی شاید زیادی ازش وقت و انرژی میخواستی 

یه دختر/خانم/همسر باید دنیای خودش دوستای خودش و سرگرمیهای خودشو داشته باشه

میگن رابطه یا ازدواج کنار هم راه رفتن است با هم یکی شدن نیست

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دقیـــــــقا منم مشکلم همینه😔👌هیچی براش مهم نیست

من ادم حساسیم نمیتونم کنار بیام اصلا اشتباهاتشو قبول نمیکنه اگه منم درموردش حرف بزنم میگه پیله ای میدونی همیسه جلو رفتم ولی ایندفعهگفتم نمیرم تاخسته شه بعدمبگم بیاد وسایلتو ببر

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
وا اصلا مشکل خاصی نیس اشتباه از تو این چه دلیلیه اخه باهاش خودتو قانع میکنی ولی من ناراحت شدم

دلیل خاصی نیست؟دو روز دو روز بهم پیام نمیده 

اشتباه من کجاست؟

رفته مسافرت یه خبر نداده 

میگم کات میکنم میگه هر طور خودت صلاح میدونی 

من از دست بیخیالی و بی اهمیت بودنش یه چشمم اشکه یه چشمم خون😔😔

ما امروز تمام کردیم عزیزم خودش رفت.... بعد یک سال کلی سختی و بلندی  کلی احساس من چی میشه به ...

براتون دعا میکنم بهم برگردید عزیزم

بخدا از ته دلم دعا میکنم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
اگه درمورد کار و مسیولیت بی خیاله که هیچی ولی اگه توی رابطتون و برای وقت گذاشتن اینطوریه باید دوتات ...

نه اتفاقا با اینکه متولد 74 ولی برعکس خیلی خیلی کار میکنه چندین جا مشغوله به خاطر همین وقت نداره صحبت کنیم همیشه خسته ست 

نمیدونم واقعا خب آخه این رفتارها منو عذاب میدن

[QUOTE=139803982]منو ببین قرار نیس شبیه تو باشه معلومه تفاوت هایی دارین این چه حرفیه درونگرا یکیه بر ...

اسمت چیع؟

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
واااییی دارم حرص میخورم واقعا دوستش داشتییی؟؟؟؟؟؟؟؟ نگو که آره کسی که عاشق باشه این دلیل های الکی دل ...

اره دوسش داشتم ولی نه عاشقش نبودم

به خدا الکی نیست 

وقتی براش مهم نیستم 

هیچ خبری بهم نمیده 

زنگ نمیزنه پیام نمیده آنلاین میشه استوریهام رو میبینه ولی هیچی نمیگه 

برام ارزش قائل نیست 

میدونه دلخورم ناراحتم قهرم ولی بی اهمیته یه بار نمیاد بپرسه چته 

اره دوسش داشتم ولی نه عاشقش نبودم به خدا الکی نیست  وقتی براش مهم نیستم  هیچ خبری به ...

اینا همه واسه قبل ازدواجه که بعدش هیچکدومش به دردت نمیخوره استوری و فلان و ...

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2706