2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من بمیرم بلاک نکن راه حرف زدنو نبندید به روی هم آخه این چه رفتار بچه گونه ایه از دستش به حد ...

راست میگهههههه واقعا کارت بچگونه اس به سنت کاری ندارم

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2731
وا اصلا مشکل خاصی نیس اشتباه از تو این چه دلیلیه اخه باهاش خودتو قانع میکنی ولی من ناراحت شدم

منو ببین قرار نیس شبیه تو باشه معلومه تفاوت هایی دارین این چه حرفیه درونگرا یکیه برون گرا یکی خب معلومه باید مخالف هم باشید تا همو کامل کنید

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
به خاطر بیخیالیاش  اینکه سخت ترین چیز ها رو آسون میگرفت من خیلی حساسم و برون گرا اما اون به ش ...

اگه درمورد کار و مسیولیت بی خیاله که هیچی

ولی اگه توی رابطتون و برای وقت گذاشتن اینطوریه باید دوتاتون کوتاه بیاید

چهار سال یه عمره آدما انرژی روز اول عاشق شدنو ندارن باید به حال خودشون گذاشته بشن گاهی

شمام اگه خیلی مصر هستی همش باهاش حرف بزنی بدون که تو زندگی مشترکتم ممکنه به مشکل بخوری

مردا تا حد زیادی اینطورین

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
چهار سال با هم بودن کم نیست تا بله برون م برنامه داشتن حسم یعنی چیزی که به ذهنم میاد اینه که از هم ...

عزیز دلم کاش اونی که شما میگید بشه 

تو رو خدا برام دعا کنید😔

واااییی دارم حرص میخورم واقعا دوستش داشتییی؟؟؟؟؟؟؟؟ نگو که آره کسی که عاشق باشه این دلیل های الکی دلیل جدا شدنشون نمیشهههه

گل میزد و ..... اصلا حالش ۱۸۰ درجه تغییر میکرد😑 من احمق بچه بودم نمی فهمیدم😒 و بعدا فهمیدم چه خاکی ...

ای داد بیداد😔منم خیلی از خواستگارامو به خاطرش رد کردم

دو ساله درسم تموم شده ولی به پاش نشستم...