2733
2734
عنوان

تو خونمون همش دعواس

| مشاهده متن کامل بحث + 3480 بازدید | 50 پست
همش بهونه میاره بخدا خسته شدم  دیگ بدبختی بالا تر از اینم هس ک آدم بخواد گریه ام کنه ی اتاق نب ...

عزیزم شما کار ندارین؟ خواهر برادرا یا مادر چی؟ نمیشه پول جور کنین یه خونه کوچیک بگیرین برین قهر؟؟؟

عزیزم شما کار ندارین؟ خواهر برادرا یا مادر چی؟ نمیشه پول جور کنین یه خونه کوچیک بگیرین برین قهر؟؟؟

اصلا ااااا نمیزاره کار کنیم حتی داداشم 23 سالشه اونم نمیزاره بره سرکار حداقل برا ایندش جم کنه 

می‌ترسه درآمد داشته باشیم بندگیشو نکنیم😊

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ااااا نمیزاره کار کنیم حتی داداشم 23 سالشه اونم نمیزاره بره سرکار حداقل برا ایندش جم کنه  ...

دیگه واقعا باید یواشکی کار کنین فامیلی نیست قهر کنین برین پیشش؟؟

عزیزم شرایط شما خاصه اصلا باید به فکر نقشه باشی

دیگه واقعا باید یواشکی کار کنین فامیلی نیست قهر کنین برین پیشش؟؟ عزیزم شرایط شما خاصه اصلا باید به ...

هیشکیو نداریم با فامیلای مادرم قطع رابطه ایم 

فامیلای بابامم بی شک طرف باباممن

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿
2731
همش بهونه میاره بخدا خسته شدم  دیگ بدبختی بالا تر از اینم هس ک آدم بخواد گریه ام کنه ی اتاق نب ...

خیلی سخته خیلیا .من خودم خونمون بزرگه فقط آپارتمانیه گاها اینقد میزنه بسرم یه حیاط داشتم یه هوای بسرم میزد .شماکه خونتونم 40متره😔😔😔 فقط باید با حرف رامش کنین خب قبول کنین برا عموتم یه خونه نقلی بخره و یه بزرگشو برا خودتون 

خیلی سخته خیلیا .من خودم خونمون بزرگه فقط آپارتمانیه گاها اینقد میزنه بسرم یه حیاط داشتم یه هوای بسر ...

از هر راهی میریم ی بهونه میاره 

تا تقی ب توقی میخوره دادو بیداد میکنه فش میده میگه شما لیاقت ندارین