2733
2739
عنوان

تو خونمون همش دعواس

3479 بازدید | 50 پست

تروخدا از حرفام بلد نگیرین دارم درد دل میکنم 

ما ی خانواده پر جمعیتیم ک مادر بزرگمم تو خونه ماس ولی یدونه اتاقم نداریم 

خونه س طبق‌س دو طبق‌ش دست ماس ی طبق‌ش دست عموم اینا هر واحد ب سختی ب 40 متر میرسه 

دسشویی حموم طبقه اوله 

واس هر بار دسشویی رفتن باید 3 طبقه بریم پایین 

شاید فک کنین بابام نداره 

ولی ماهی 10 ملیون واس شکم خرج کنه زورش نمیاد ولی تا میگیم خونه میگه مگ اینجا چشه شما لیاقت نداریم دادو بیداد 

ما 8 نفریم تو 40 متر جا ی اتاق نداریم همش چش تو چش همیم 

بخدا دوتا ماشین داره بابام بفروشه ی خونه بزرگ میتونه بگیره ولی نمیکنه

فرشامون قدیمی شده میگیم فرش بگیر میگ ایشالا خونرو عوض کردیم میگیم خونه دادو بیداد میکنه الان کم مونده بود مادرمو بزنه 

الان خواهرم عقده دامادمون نمیتونه با خانوادش بیاد چون جا نمیشیم

بخدا من دارم دق میکنم از این اخلاق گندش 

عید مادرم گف 3 تا فرش بگیر از حرص مادرم رف 8 ملیون گوشت و مرغ و ماهی و... خرید 

مادرم میگ مردم تو شکم مارو نمیبینن برو ی خونه بخر میگ ن دوباره همون اش و همون کاسه

دیگ خسته شدم

خوشبحالتون ک از این بدبختی‌ها خونه باباتون نداشتین

بابام فوق لجباز غیر منطقی و عصبیه

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿

لایکم کنین بخونم بعدا

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر بد:/// 

نمیشد ازش پول بگیرین به بهونه های مختلف و کم کم برین یه جای بزرگتر رهن یا اجاره کنین? 

قصه ی آن دختری ایستاده در آغاز تمام راه های دنیا ,به ظن خودش جهان در مشتش ,شعر ها در سینه اش و هزار قله برای فتح در برابرش اما...
امیدوارم بابات در اینده منطقی تر شه خیلی همچین شرایطی سخته

مادرم پاش درد میکنه همش بخاطر پله ها میناله قلبش مشکل داره 

دیگ دلم میخواد بمیرم مادرم چیزیش بشه هیچوقت نمیبخشمش

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿

والله من که مجرد بودم علاوه بر اخلاق نچندان جالب پدرم ویه خواهر که فقط باید بهش میگفتم چشم تا اعصاب خوردی نکنه،خرج خونه رم بایییید میدادم.زیربنای خونه پدرم ایناهم چهل متر بود

2738
چقدر بد:///  نمیشد ازش پول بگیرین به بهونه های مختلف و کم کم برین یه جای بزرگتر رهن یا اجاره ک ...

متاسفانه خرج خونرو ب مادرم نمیده هرچی میخوایم باید مستقیم ب خودش بگیم مام زیاد دل خوشی ازش نداریم 

حتی وقتی میخوایم بهش ی چیز بگیم ب مادرم میگیم ک اون بشنوه 

هیچوقت مخاطب قرار نمیدیمش

چقدر سخته. خدا خودش کمکتون کنه. کاش یکی بتونه پدرتو راضی کنه. دوست صمیمی ای نداره که ازش حرف شنوی داشته باشه؟

الان داشتم به یه مساله کوچیک که تو خونمون پیش اومده بود فکر میکردم و ناشکری میکردم. فهمیدم که اصلا مشکل محسوب نمیشه

چقدر سخته. خدا خودش کمکتون کنه. کاش یکی بتونه پدرتو راضی کنه. دوست صمیمی ای نداره که ازش حرف شنوی دا ...

بخدا طبقه وسط عمومه معتاده جونش ب جون داداشش بنده بگه بمیر میمیره ولی واس خانوادش ارزش قائل نیس

2706