2737
2739
عنوان

من یه مدتی از نی نی سایت مرخصی گرفتم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 21822 بازدید | 406 پست

سلام عزیزان .

مرسی از پیام هاتون .

ببخشید که نمیتونم جواب سوال ها را همین لحظه بدم .خیلی هم تگ کردن جاهای دیگه و پرسش کردن .

امیدوارم بتونم دونه دونه جواب بدم بوس بوس

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه شماره تون بدین مشکل دارم تجربه کاری شما زیاده بنده ترک کار کردم دنبال راهنما میگردم

نه متاسفانه .اگر ممکن هست اینجا مطرح کنین بتونم حتما به شما راهنمایی میدم .ولی شماره م را معذروم ☹🙏♥️

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731

مشکل بنده همکارم هستند کم کاریی می کنند بعدش یه سرپرست اونم کم کاریی می کننه دوساعت غیبت می کننه هر وقت حرف میزنم باهش داد میزنه به توچه کار ایشون رو دوش بنده هست دوست ندارم زیر اب زنی بکنم ولی ایشون همیشه میگن هوایت داشتم تو کار خراب می کردی منت میزاره کلا ترک کار کردم میشه رفتار صحیح باهمکار ومافوق توضیح بدهید تو تاپیک بعدی

اضافه کاری به زور نگه میدارن بنده خجالت می کشم باریس شرکت صحبت بکنم

عزیزم اولین قدم برای اینکه اضافه کاری نایستی این هستش که شروع کنی کمش کنی .قاطع نگو نه نمیتونم .در عرض سه هفته ، کم و کمتر کنی تا به صفر برسه .بعدش بگو که من کلاس دارم بلافاصله بعد از کار و نمیتونم بمونم متاسفانه ....

یعنی در طول زمان به همکارات "نه " بگی .نه به یکباره ...

خجالت چیزی هست که من نمیتونم برات از بینش ببرم با حرفام .ببین عزیزم .شما باید ببینی که رئیست وقت طلاییش چه زمانی هست .مثلا وسط های ماه که حقوق قرار نیست بده و حالش خوبه برو پیشش.یا یک نامه اداری بنویس براش و خیلی با احترام بگو که مشکلاتت چی هستن .لزومی نداره اسم بیاری .بگو همکارها ....

یه خانم میگه سرپرستم منم گفتم همکار اونجا زیر اب زنی می کننه اذیت شدم ترک کار کردم می خواهم کاری بدی بروم شبیه اونجاست ولی شرکت کار میکردم قدردانی نمیشه میگن پول میگری همکارم میگه پول میگری کار می کننی

2740

سلام عزیزم

خیلی ممنون از مطالبی که میذاری واقعا زیبا دلنشین مینویسی😍🤩خیلی خوب میشه اگر راجب اعتماد به نفس و دوست داشتن خودمون هم مطلبی کوتاه بذاری 😍یا کتابی معرفی کنی🤩ممنون ازت

ببخشید یه تاپیک هم زدم امیدوارم ببینی😍🤩

سلام عزیزم خیلی ممنون از مطالبی که میذاری واقعا زیبا دلنشین مینویسی😍🤩خیلی خوب میشه اگر راجب اع ...

سلام عزیزم .🥰😘

یادداشت کردم این پیام رو .انشاله بتونم بنویسم ❤

خوشحالم براتون مفید بوده عزیزم .ایام به کامتان 🥰

2706