2733
2734
عنوان

مردای نی نی سایت واقعا چی فرض کردید مارو

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 19 پست
با توجه به امضات "بذار" درسته

چند دفعه بگم نمیخوام تو تاپیک هام باشی شما

تو برو با کاربری روبی ایت فعالیت کن😂

ریپ نزن نمیخونم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کنیم دیگ اگ شد خودمون بعدا گروه میزنیم

عزیزدلم 🥲

کاش استاتر یکم بلد بود مدیریت کنه 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2742
با توجه به امضات "بذار" درسته

بچه من که تورو می‌شناسم برو با دوتا کاربری

@روبی_گیلمن   و این اکانتت بنویس وای نون بربریی فلانه بهمانه

کاش لااقل به کتفم بودی حیف انرژیت خیلی سوختی که تاپیکای مذهبی تگت نمیکنم نه اخی