2726
عنوان

من یه مدتی از نی نی سایت مرخصی گرفتم :)

21762 بازدید | 406 پست

عزیزان سلام .

چند روزی نبودم و خیلی برام اعلان اومده .متاسفانه نمیتونم بمانم تک تک جواب بدم .از همه عزیزان ممنونم ❤❤

من اسباب کشی دارم و دخترمم دو ماهه شد و برنامه برای زندگی خصوصیم دارم .برای همین فعلا از اینجا میرم .

امیدوارم دوباره بتونم بیام و ازتون انرژی مثبت بگیرم  و تاپیک بزنم و تجاربم از بچه داری و ... را بگم .احساس کردم وقتی که باید برای زندگی شخصیم بذارم را اینجا میذارم و کمی از ایده آل هام دور شدم .دست تنها هم هستم برای تولید محتوا .خلاصه بنده را عفو بفرمایید 🙏🙏🙏😘😘😘

تاپیک باز هستش عزیزان 

امیدوارم بعدها که اومدم تاپیک نترکیده باشه .

اگه تاپیک نترکید ،آمدم میخونم .

همه تون را به خدا میسپارم .

ایام به کامتان .رو به رشد باشین .زندگی هاتون در حال بهبود و پر از آرامش .💃💃💃❤

دلم براتون تنگ میشه 😭😘

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

موفق باشید 

💗

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا به همراهت دختر گرانبها  

خیلی ازت ممنونیم که تجاربت رو با ما به اشتراک گذاشتی.

به شخصه خیلی دوس داشتم تاپیک چطور قوی شدمت رو ادامه بدی اما گویا چاره ای نبوده و دقیقا بخاطر اینکه خیلی قوی هستی تونستی از جذابیت های نی نی سایت گذر کنی و باز هم به سفر شگفت انگیز زندگیت ادامه بدی ...

امیدوارم باز هم برگردی و از تجارب گرانبهات برامون بگی.

خدا به همراهت،همراه پر انرژی...مواظب خودت و خوبیات باش❤❤🌹😊

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

سلام دختر گرانبها

نمیدونم این کامنت منو میخونی یانه

ولی من یه تاپیکتو خوندم

راهکارایی ک داده بودی و خودت انجام داده بودی اکثرن برای یه فرد درونگرا غیرممکنه!!  اگه ی روزی آنلاینی شدی و فکری ب نظرت رسید راجع ب درونگراها  خوشحال میشم بخونم

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
2706