2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند تا سوتی بگید ناراحتم ،حالم خوب بشه

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌هزاران لایک به امضات

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2728

رفتم مغازه یه اقایی همین تازگیا 

بگین خبببببببببب

خواستم بگم سانستار دارین ....

گفتم خواستگار دارین  

بعد بیرون اومدنم صدای خنده خودشو دوستش تا هفت فرسخی رفت.......

حالا هی فیس تو فیس می شدیم 

اون از خنده نمی دونست چی کار کنه مسخرعععععععععع

هلن در به درم از رو نرفت   

دوباره با دختر خاله بیشعورم رفتیم مغازش

وقتی اومدم بیرون با اون همه خرید یادم افتاد که قیمتو حساب نکردم  

هرچی منت کشیدم دختر خالم نرفت ..مجبور شدم خریدارو بش بدم خودم با هزار خجالت رفتم  

ایشونم گفتن عب نداره و اینا

اومدم بیرون دیدم کیسه خریدامون جرررررر خورده دختر خالم عین میک میک دنبالشونه تو کوچه  

دیگه خودتون تصور کنین چی شد ....

حالاهم فکر کنم خبراییه و اقا فیلش یاد هندستون کرده  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌هزاران لایک به امضات

سپاس فراوان 🌷

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
سپاس فراوان 🌷

😥😥😥😥به قران الان دیدم فک کردم بلا نسبت شما زنی 

خداروشکر حرف بدی نزدم به شوخی 🤐🤐🤐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘

[QUOTE=139750295]😥😥😥😥به قران الان دیدم فک کردم بلا نسبت شما زنی  خداروشکر حرف بدی نزدم به شوخی 🤐🤐🤐🤦‍♀️ ...[/QUO

مشکلی نداره 

سخت نگیر

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2740

یبار تو سینما نشسته بودم 

صدای فیلمش ضعیف بود ...

منم حواسم نبود با صدای بلند گفتم فلانی//داداشم//

کنترلو بیار صداشو بلند کن..........

خودم که روده بر شدم از خنده ...

قیافه بقیه مرحومارو هم تصور کنین

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
یه بار میخواسم ب داداشم بگم اگزوز ماشین صدا میده گفتم ازگوز ماشین صدا میده 😁

وااااااااااااااااااااااای جرررررررررررررر خوردم.شوهرم هی داره بم میگه خداشفات بده چت شد یهو🤣🤣🤣

😁😁😁😁😁😁😁😁😁

تابیکشو زدم کامل گفتم چی شده  

انگار قضیه جدیه