2733
2739

پتو بنداز بشوره بعد یه پتو نازک وشبیه پر کاغذ بهت تحویل میده

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من تو ۶ کیلویی سامسونگ دونفره میندازم 

ال جی را نمیدونم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2740
من تو هفت کیلویی ایندزیت میشورم ال جی رو نمیدونم

نه خراب میشه من از نمایندگیش پرسیدم . میگفت پتو مسافرتی هم نندازید تو ماشین اب میکشه سنگین میشه بعد یه مدت ارور میده موتورش ضعیف میشه مثل ماشین مامانماینا

یعنی چی؟

من‌پتومو خیلی کلفتم بود انداختم تو لباسشویی ۸ کیلویی سامسونگه بعد یه پر کاغذ بهم تحویل داد که قابل استفاده نیست اصلا🙁🙁

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
وای من قبلا این کارو کردم مثل سگ پشیمون شدم یه پتو بهم تحویل داد عین مرغ پر کنده    

اره 😥😥😥همینجوری بهت تحویل میده 

نه خراب میشه من از نمایندگیش پرسیدم . میگفت پتو مسافرتی هم نندازید تو ماشین اب میکشه سنگین میش ...

من لحاف انداختم چیزیش نشد البته ایندزیت جزبهترین هاست با ال جی و اسنوا نمیشه از این شوخی ها کرد 

2706