2733
2734
عنوان

معمولا شوهرتون نباشه کجاهامیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 32 پست

همسرم بیشتر از من خونه هست من همش بیرونم 🤣

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بیشتر اوقات خونه مادرمم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اندکی از زندگي من::بعد از ۶ سال زندگی مشترک شوهرمو از دست دادم با یه دختر ۶ ماهه،،،با برادرشوهرم ازدواج مجدد کردم بدون اجبار و با علاقه ی خودمون و دوباره مادرررر شدم،،،،،غیرممکن یعنی منو تو ،تو ساحل ،،،عاشق هم بودن زیر ماه کامل،،،غیر ممکن یعنی تو واسم دلتنگی ،،،،یعنی میفهمی ک تو همین آهنگی،،،،،،،،،با افتخار آبانی ام،،، ،،مامان دو تا فسقل👫که متخصص خرابکاری و ریخ و پاشن ..از سال ۹۷هستم ولی بارها تعلیق شدم و مدتی تا خط جدید پیدا کنم خواننده خاموش بودم😶😶😶تاریخ ۲۶ /۱۲ /۴۰۲ یهو فهمیدم یه مهمون ناخوانده تو راهه و میخوام بشم مامی۳تایی😶😶😶😶

اگه بخوام با دوستام برم بیرون شهربازی. پارک. استخر.سینما پاساژ گردی.کنسرت و...میرم خودم باشه هم که با باشگاه و کلاس های که میرم وقت پر میکنم 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
من بخدا هیچ جا تنهای تو خونه تو شهر غریب

منم اونطورم اما جدیدا میخام واس خودم برنامه استخر و باشگاه بچینم .قبلا هم فقط هفته ای یبار بازار میرفتم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

آفرین بهت که فعالی دائم

من حس می کنم افسردگی گرفتم هیچ جا نمیرم همش تو خونه ام نهایت برم یکم پیش مادر شوهرم یا مامانم

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
بنظرم یک باشگاه برو  کمترم خونه‌بقیه برو طبق تجربیات هرچقدرم خوب باشن

خونه بقیه ک صد در صد نمیرم با دخترداییم شوهرامون دوست صمیمی ان خودمونم از بچگی رفیق فاب و حتی خونه هامونم باهم اوردیم این شهر روزی یساعت باهم یا اون میاد خونه من گاهی یامن میرم ولی ۹۹درصد باهم میریم مثلا پارک یا بازار یا مثلا میریم کلاس های هنری ک ثبت نام کردیم یا میریم هیئت جلسه  

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
2706