2737
2734
عنوان

کسی بوده شوهرش از بچه متنفررررررر باشه؟؟؟؟ولی حالا عاشق بچشونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 55 پست
راستش یک ماهه ازدواج کردیم و  یسالم عقد بودیم ولی تو این یسال عقد اصن محدود نبودیم هرروز باهم ب ...

اسی من واجیم ۱۶سال اختلاف سنی داریم بابا قبلش کلی غر زد که من الان حوصله بچه ندارم ولی الان اجیم که اومده بابام میگه دنیای من اینه

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوووف😔😔😔😔😔😔

تا شوهرت راضی نشده کاری نکن 

من یک سال رو شوهرم کار کردم هی عکس بچه فیلم شیطونی و شیرینی بچه بهش نشون دادم 

گفت اوضاع مالی گفتم ما همینیم کسی کمکمون نمیکنه کار انچنانی هم پیده نمیکنیم همینی هستیم که هستیم 

هی گفتم و گفتم و قتی بچه برادر شوهرم به دنیا اومد یک سال پیش هی میرفتیم پیشش میدادمش بقلش دزدکی کسی نفهمه میگفتم ماهم ازینا میخوایم ببین چه نازه و ..... خلاصه هی گفتم و گفتم تا تابستون پیش که ماشین خریدیم گفت دیگه اقدام کنیم  بعد ماشین رو دزدیدن حال روحیمون بد شد بعدم پدر شوهرم مریضشد بود تا قبل اربعین خبر بارداری یکی از دوستامون رو شنیدیم من خیلی ناراحت شدم که چرا ما بچه دار نشدیم بهش گفتم یخوردخ فکر کرد و اینا 

بعد که به دوستش تبریک گفته بود اونم گفته بود نوبت شماهست و اینا شوهرم خودش گفته بود که ماهم ی فکرایی کردیم حالا 

بعد یکی دوماه که گذشت قرص اسید فولیک خوردیم و اقدام کردیم الان انقدر حساسه رو من و ازمایش و اینچیزا 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738
الهی😔  بستگی داره دلیل طلاقتون چی بوده عزیزم؟

جروبحثای که همه دارن سر مهمانی رفتن پول خرج کردن و دوست نداره من زیاد نظر بدم تو اینچیزا بخاطر همین همیشه دعوا داشتیم الانم میگه دیگه حوصله زندگی ندارم من یه زن میخوام مثل بره مطیعم باشه

[QUOTE=139681538]عزیزم از اون طبیعی هایی که بدون ک ا ن د و م ه 😶 تحت نظر چه دکتری باید باشم؟؟؟

میدونم ولی شک کردم یه لحظه 

دکتر زنان خواهردووستم تحت نظر دکتربودن شش سال بچه نمیخواستن بعد شش سال همون موقع باردارشد

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
جروبحثای که همه دارن سر مهمانی رفتن پول خرج کردن و دوست نداره من زیاد نظر بدم تو اینچیزا بخاطر همین ...

عزیزم وقتی تو زندگی موارد این چنینیو دیدی ک نمیتونی تغییر بدی فقط کوتاه بیا و بیخیالش شو  چون تنها راهه و اینکه همه مردا زن مث بره دوس دارن😁

میشه بگی قبل اقدام باید چه دکترایی برم و این قرصی ک گفتی برای چی خوبه

میتونی بری پیش متخصص زنان ی چکاپ کامل بشی  که من نرفتم قرص اسید فولیک حد اقل یک ماه و نیم قبل اقدام باید بخوری که رشته های عصبی بچه درست تشکیل بشه 

البته بعضی ها هم نمیخورن و اتفاقی نمیوفته ولی میگن بهتره بخوری تا ۴ماه اول بارداری هم باید ادامه بدی 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2706