2737
2739
عنوان

کسی بوده شوهرش از بچه متنفررررررر باشه؟؟؟؟ولی حالا عاشق بچشونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 55 پست

بهش بگو زندگی سخته

کلا دیدش نسبت به زندگی مشکل داره، روی نگاهش کار کن

بگو سهن تو از رفاه و آسایش از قبل معلوم شده کسی نمیتونه اونو کم و زیاد بکنه، اگر با بچه آرامشت بهم نریزه یه مشکلی پیش میاد و اون ارامشتو ازت میگیره

از محبت خار ها شل میشود😎✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما یه فامیل داریم 

شوهرش از بچه متنفر بود 

ده  سالی ام بچه نیاورد دیگه همین چند سال پیش خدا بهشون یه بچه داد

الان جون باباش واسش در میره 

یه چیز میگم یه چیز میشنوی ها 

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

راست میگه شوهرت

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

من بچه دار نمیشدم ۶ سال دیگه این دو سال اخر میرفتم دکتر یا بیمارستان شوهرم مدام غر میزد میگفت نمیخوام بچه فقط دردسره 

یه موجود بیگناه بیاریم تو این دنیا چی بشه ولی الان عاشق پسرمه 

2738
شوهرم منم میگه چون تو زندگی ناکامی زیاد داشتم بچه نمیخوام میوه حسی ندارم....  چرا یکی دیگه رو ...

ولی ما وضع مالیمون برا بچع خوبه خداروشکر 

هم‌ماشین داریم از خونه از خودمون داریم هم شوهرم شاغله خداروشکر 

دختر خاله من ۶سال عقد بود الان بش از ۷ساله که عرکسی کرده 

شوهرش میگفت بچه نمیخوایم و اینا تا اینکه سال ۹۷ تو اسفند شوهر خالم فوت شد 

دخترهو شوهرش داشتن دق میکردن که چرا بابام میگفت بچه دار شدید ما بچه نیاوردیم که حد اقل نوه ش رو ببینه و بعد بره 

الانم دیگه انگیزه ای فکر نکنم داشته باشه

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم