2726

دلم نی نی میخواد..دلم میخواد اسم قشنگ مادر بیاد روم..دلم خرید سیسمونی دخترمو میخواد🤕 ولی شوهرم از بچه متنفره 

جوری ک چنبار نفرین کرد گفت ان شاءالله ک هیچوقت بچه دار نشیم😥 

میگه برا خودمون داریم اروم زندگیمونو میکنیم بچه میاد نق میزنه نه میزاره تنها باشیم نه سرصداش میزارع بخوابیم و ارامش داشته باشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی بود الان برا بچش جون میدی😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

قبل ازدوتج بهت گفت بچه نمیخواد؟؟اگه گفته خب حق داره جوری که میخواد زندگی کنه

چندساله ازدواج کردین

راستش یک ماهه ازدواج کردیم و  یسالم عقد بودیم ولی تو این یسال عقد اصن محدود نبودیم هرروز باهم بودیم و کلی خلوت داشتیم و همه کارم کردیم 

جوری نبوده ک بگم حالا زوده یکم تنها باشیم و دوتایی باشیم و فلان و بزارم واسه بعدا ... چون تو عقد محدود نبودیم

تا نخواسته نیار ک فردا قدرشو نمیدونه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
راستش یک ماهه ازدواج کردیم و  یسالم عقد بودیم ولی تو این یسال عقد اصن محدود نبودیم هرروز باهم ب ...

اما هرچی باشه بعد ازدواج فرق میکنه دوسال صبرکن کم کم خودش علاقمند میشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
2706