2737
2739
عنوان

کیا رمان ترسناک هیچکسان رو خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3163 بازدید | 146 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره راس میگی این نی نی رو به سختی به دست اوردم 😊

خدااا حفظش کنه گلم😊

برا اونایی که آرزوشو دارن دعا کن.

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
بله ۳تا جلده هر کدوم از قبلی قشنگ تر ولی قرار بود بازم درموردش بنویسه دیگه خبری نشد اگه ترسناک دوس ...

تا حالا ترسناک نخوندم،من زیاد تنها هستم،امکان داره تو روحیه ام تاثیر بزاره؟

2731
تا حالا ترسناک نخوندم،من زیاد تنها هستم،امکان داره تو روحیه ام تاثیر بزاره؟

پس نخون گلم خیلی واقعی بنظر میرسه تنهایی میترسی

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
فدای تو 😘😘☺☺ ان شاءالله هرکی میخواد خدا بهش یه نی نی تپل مپل بده 😍😅😃

خدانکنه،الهی آمین.

برا جاری منم دعا کن دلش بچه میخواد.اگه وقت داشتی تاپیک گوشی جاریم رو بخون.😘😘😘😘😘

2738
حتما عزیزم ❤❤❤ آره من همیشه تو نی نی سایتم الان میرم می خونم 😊

مرسی مهربونم.

مواظب فنچ کوچولوت باش😘

منم اونجوریم ولی دیگه الان نگاه نمیکنم چون واقعا تو ذهن تاثیر منفی میذاره خدایی نکرده بعد یمدت بیمار ...

واقعا؟چه بیماری؟

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
اگه راز یک سناریو رو نخوندین حتما امتحانش کنین حرف نداره کلی دنبالش گشتم تا اسمشو پیدا کردم .😅

یه بار یه تیکشو خوندم بعد دیگه ادامه ندادم 

اسم شخصیتش گلی؟ اخرش تلخه؟ 

لابد پیش داوری کردم   پس میخونمش اگه قشنگه

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
یه بار یه تیکشو خوندم بعد دیگه ادامه ندادم  اسم شخصیتش گلی؟ اخرش تلخه؟  لابد پیش داوری ک ...

گلی و بزرگمهر

تلخ نیست شاد هم نیست،خودت بخون😊

ولی رمان جذابیه منکه دوسش داشتم.

2706