2733
2734
عنوان

کیا رمان ترسناک هیچکسان رو خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3163 بازدید | 146 پست
غمگینه..:(

آره اما قشنگه 

بعد از یه جاییم دیگه شاد میشه 

معرکه ست این رمان 

من نزدیک ۶۰۰ -۵۰۰ تا رمان خوندم 

هیچکدوم به قشنگیه این نبوده و نیست 

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای من نصف شو خوندم  از گوشیم پاک شد  تا جای که گلی همه چی و حید گفت

والا منم همون اولاشم  در حد همون ۲۰۰ صفحه  نمیدونم تهش چی  میشه ظاهرا که بزرگمهره  ولی به نظر من اگه وحید یا حتی باربد  بهتره تا بزرگمهر   البته من هنوز جلوتر نرفتم شاید نظرم راجع به بزی جون تغییر کرد 🤷🏻‍♀️😂 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
قشنگه ولی خیلی صحنه داشت:/

خخخ نه بابا 

صحنه دار ندیدی 

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
استارتر یه رمان خوب معرفی کن برم بخونم فقط از این عاشقانه های چرت نباشه مرسی😑💚

نمیدونم به نظرتون چرت میاد یا نه  ولی اینا بهتر از بقیه رمانایی  هستن 

که خوندم 

بانوی قصه

زن کمانگیر 

عبور از غبار 

موج نهم

هبوط

با سنگ ها آواز می خوانم

اسطوره

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2740
 بزی جون؟😂😂😂😂😂😂

😂😂😁😁🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️😂

تموم کردی؟😀

تمومش کردم الان ... رمان پخته ای بود   کلیشه ای نبود  رویا پردازی های دختر کوچولو ها نبود  انگار زندگی واقعی بود ... 

ولی خیلی تلخ بود آخرش ... اگه پناه نبود  گلی از وحید نمیگذشت ....   راز یک سناریو   یه مادر بود که بخاطر بچش از عشق گذشت .... 

خیلی بد بود  البته نمیگم رمان بد بود  چون رمان  داشت یه واقعیت رو نشون میداد  همیشه که نباید همه چی خوب باشه   این دید عاقلانم بود 

اما با دید احساساتیم  میتونم  بگم ای کاش اخرش اینجوری نمیشد .... 

ممنون که معرفیش  کردی 🌹🌸🌹🌸

تمومش کردم الان ... رمان پخته ای بود   کلیشه ای نبود  رویا پردازی های دختر کوچولو ها نبود ...

فدات عزیزم

معلومه خیلی عمیق خوندیش.

حقیقتش چون این درد رو خودم کشیدم و با گلی همدرد بودم،رمانش بسیار برام دلنشین بود.

یک مادر همیشه باید از دلش بگذره😔

مرسی که وقت گذاشتی عزیزم😘

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
فدات عزیزم معلومه خیلی عمیق خوندیش. حقیقتش چون این درد رو خودم کشیدم و با گلی همدرد بودم،رمانش بسی ...

🌸🌹🌸🌹🌸🌹🌸🌹