2410
2553
عنوان

کیا رمان ترسناک هیچکسان رو خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3114 بازدید | 146 پست
گلی و بزرگمهر تلخ نیست شاد هم نیست،خودت بخون😊 ولی رمان جذابیه منکه دوسش داشتم.

اره ... من  الان تازه صد و خورده ایشو خوندم فکر میکردم با وحید هست ولی خب الان که تو گفتی بزرگمهر پس اخرش معلوم شد 😂😂😂😂😂

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ... من  الان تازه صد و خورده ایشو خوندم فکر میکردم با وحید هست ولی خب الان که تو گفتی بزرگم ...

😂😂😂😂😂

برو بخون تا آخر،موفق باشی😀

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
2720
2714
اره منم خودآزار نگه میداشتم شب تو تاریکی وقتی همه خوابن بخونم اون صحنه هایی هم که قشنگ میگفت تجسم م ...

وای من توام یا تو منی 

جالب اینجاس شوهرم میرفت دریا منم خونه ام داخل پایگاه نظامی بود سوت و کور

یادمه یجا گفت بدترین جن ها داخل سیستان بلوچستانن  منم سیستان بلوچستانم اگه از قبرستان جن ها دونسته باشین داخل روستای تیس چابهاره منم اونجام قشنگ تا چند روز حالم خراب بود  

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2706