2737
2739
خب سنت کمه صبر کن منم مثل تو بودم صبر کردم حتی بازاری پولدار رو رد کردم چون نمیتونستم کنار بیام هر ...

خدا کنه برا منم همون ک میخوام بشه واقعا وضع مالی پسر برام خیلی مهمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب سنت کمه صبر کن منم مثل تو بودم صبر کردم حتی بازاری پولدار رو رد کردم چون نمیتونستم کنار بیام هر ...

ای شیطون از کجا فهمیدی؟😜😂😂

تو ماه من بودی ولی سرت به ستاره هات گرم بود....💔

رسمی چیه بابا

من شوهرم معلم بود رسمی

بخوا اگه ی قرون از دستش میچکید 

الانم داریم طلاق مسگیرم

همشم میگفت من کارمندم نمیتونم اینو بخرم نمیتونم اینو بخرم توهم کارمند نیستی ک بتونیم بخریم و... حای ی شارژم بهم نمیداد

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
2728
بازاری ها چشم چرونن من دوست ندارم    

شوهر من معلم بود

جشم چرونم بود😁 تو خیابون باید بازوشا سفت میچسبیدی تا حواسش باشه زن داره

الانم درحال جداییم😊

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
2740

دامادمون ۱۰ساله کارمنده هنوز رسمی نشده من زن یه بازاری شدم زندگیم خیلی بهتره از لحاظ مالی یعنی مادرم دامادمو دید گف دیگه کارمند نه حقوقشون کمه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
کارمند رسمی کارمن رسمی میگیره گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چ حاصل بابات کار منده تو ک نیس ...

اینو قبول دارم،کارمند دنبال کارمند میگرده واسه زندگی

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
عزیزم 19 سالته کارمندا معمولا سنای بالاتر میان . راستش اکثر کارمندای شرکتی که داداشم کار میکنه با ک ...

آره هیمن طوره 

کارمند دنبال کارمنده 

ماهایی هم که به لحاظ شغلی هیچ پخی نشدیم بازاری و سوپری میاد خواستگاری مون ....

چرا حالا یه پسر کارمند حتماً باید دختر کارمند بگیره چه معنی داره آخه؟؟!!!! الان هم دخترا پرتوقع شدن هم پسرا 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2706