2737
2734
عنوان

هول اگزوم (آزمایش ژنتیک)

| مشاهده متن کامل بحث + 26781 بازدید | 102 پست
اگه به بهزیستی شهرتون مراجعه کنی حتما کمکت میکنن دیدم که میگم

من رفتم بیمه همون موقع یکی زنگ زد که بچه اولش عقب ماندگی ذهنی داشت واسه بچه دومش گفت شرمنده بیمه نمیده تازه بیمه نیروی انتظامی ماهم رامونو کج کردیم اومدیم بیرون 😑😑😑

سلام ما هم آزمایش هول اگزوم دادیم هر کدوم 7200  آزمایشگاه پارسه تهران  اول من آزمایش داد ...

وای خدای من 😱😔کلا نا امیدم کردی یعنی از ۵ تا بیشتر باشه شوهرمم باید ازمایش کامل بده 😭😭😭اینهمه پول از کجا بیارم اخه 😭😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدای من 😱😔کلا نا امیدم کردی یعنی از ۵ تا بیشتر باشه شوهرمم باید ازمایش کامل بده 😭😭😭اینهمه پ ...

عزیزم انشالا که نیست 

ولی من نمیدونم چرا میخواین آزمایش بدین>؟ ازدواج فامیلی هستین؟ یا خدایی ناکرده بچه اولتون مشکل داشته>؟

ولی تصور کنید خدایی ناکرده بچتون مشکل داشته باشه حاضرین 14 میلیون بدین تا خوب بشه ؟> حاضرین یک میلیارد بدین ولی خوب نمیشه 

2731

سلام دوستان خوبین؟من امروز رفتم پیش مشاور ژنتیک آخه قصد دارم اقدام کنم برای بارداری،خواهر شوهرم مشکل داره یه حالت عقب موندگی ذهنی خفیف داره ولی اصلا نمیدونم مریضیش چیه و ژنتیکی هست یا نه،پسر دایی شوهرمم یه چیزی شبیه خواهر شوهرمه یکمم شدید تره😥کلا توی فامیل شوهرم مشکل دار یه چند تایی هستن مثلا دختر خواله ی پدر شوهرم کرو لاله و عقب موندست یا پسر عموی پدر شوهرم اونم عقب مونده ی شدیده  ولی هیچ کدومشونو نمیدونم دقیقا مشکلشون اسمش چیه امروزم که رفتم مشاور کلی منو ترسوند گفت چقد تو فامیل شوهرت مریضی هست بعدم عکس و فیلم خواهر شوهرمو بهش نشون دادمو حالتاشو گفتم ولی هیچ تشخیصی نداد گفت بیارینش ازش آزمایش کلی بگیریم ۸ تومن هزینشه تازه شاید تشخیص دادیم مشکل چیه و احتمالا مشکل اون با پسر دایی شوهرت یکیه تازه اونم احتمال میداد😨بعدم تازه تا ۸۰ درصد نتیجه میده اصلا حالم گرفته شد😭حالا تازه کلی سر خواهر شوهرم خرج کنم بد اگه شوهرم یه ژن مریض از سمت یکی دیگه از فامیلاش بگیره چی😭واقعا آزمایش ژنتیک اینجوریه؟وقتی نتونن مریضی فامیلای اطرافمونو تشخیش بدن باید نفری ۸ تومن آزمایش بدیم؟۸ تومنم سر خواهر شوهرم خرج کنم که بفهمم مریضیش ژنتیکیه یا نه؟😨😥😥😥

آزمایشگاه نوین ژنتیک ساری رفته بودم،اگه کسی ساری یا بابل هست و ازمایش ژنتیک داده لطفا راهنماییم کنه که اصلا اینجا خوب هست یا نه،آخه مشاور فقط برام یه شجره نامه نوشت،آیا باید پیش متخصص ژنتیک میرفتم یا همین مشاورا متوجه میشن؟ یعنی واقعا نمیشه از اون ادمی که تو فامیل مریضه و درجه یکمونه ۴ تا تست روانشناسی یا مغزی بگیرنو مریضیشو تشخیص بدن؟😨 واقعا باید ۸ تومن تست بگیریم ازش این همه هزینه کنیم؟😭

سلام دوستان خوبین؟من امروز رفتم پیش مشاور ژنتیک آخه قصد دارم اقدام کنم برای بارداری،خواهر شوهرم مشکل ...

سلام عزیزم  وقتی ازدواج فامیلی نداری مشکلت چیه ؟

برای اینکه خدایی نکرده فرزند شما مشکل دار بشهه باید یک ژنه معیوب از شما و یک ژنه معیوب از همسرتون باشه که وقتی شما فامیل نیستین احتمالش کمه خیلی که این ژنهای مشابه رو داشته باشین 

کدوم شهر هستین؟ به نظر من با متخصصای ژنتیک کلینیک پارسه صحبت کنین دکتر زارع یا دکتر عطا بوشهری صحبت کنید

2740
آزمایشگاه نوین ژنتیک ساری رفته بودم،اگه کسی ساری یا بابل هست و ازمایش ژنتیک داده لطفا راهنماییم کنه ...

علم ژنتیک خیلی پیچیدس

معلول ذهنی جلوشونه آزمایشم دادن ولی تشخیص نمیدن دلیل عقب افتادگی کدوم جهش ژنی هست خیلی بگیر نگیر داره چون تنوع ژنها و جهش ها بینهایت زیاده 

به نظر من علم ژنتیک جزو علم هایی ه که پیشرفتش بیشتر جلوی دست و پای بشرو گرفته چون خیلی ناجوره  

من خودم هول اگزوم دادم با همسرم 

آخرش گفتن 2 تاژن مشترک دارین که یکیش خوبه (خوب از این لحاظ که بچه ای که این از این ژن مبتلا بشه میمیره و زنده بدنیا نمیاد  )  و یکییش هم باید توی 12 هفتگی چک بشه ولی اونم هنوز بیماری زاییش ثابت نشده( )فقط یه جهشه 

یعنی اینو تصور کن که اگه من 12 هفتگی هم چک بشم و این ژن رو بچه برده باشه ممکنه اصلا من بچه سالم رو سقط کنم

اصلا یه وضعیه 

عزیزم انشالا که نیست  ولی من نمیدونم چرا میخواین آزمایش بدین>؟ ازدواج فامیلی هستین؟ یا خدای ...

عزیزم ازدواجمون فامیلیه اره درست میگی انشالله پول بیاد دستمون ازمایشو میدیم

راستی عزیزم به بهزیستی هم مراجه کن ما یک مقداریشو بهزیستی کمک کرد 

واقعا چقدر کمک کرد رفتین بهشون چی گفتین من خودم کرمانشاهم میخوام تهران ازمایش بدم باید برم بهزیستی تهران؟

شما رفتید؟ چطوره باید چی ببریم با خودمون؟

عزیزم تهران فکر کنم خیلی سخت باشم ما تازه یک آشنایی توی بهزیستی داشتیم و سفارش کرد کلی طول کشید وگرنه فکر کنم دو سه سالی باید تو نوبت می بودیم شهرستانا فکر کنم بهتر کمک کنن 

سلام عزیزم  وقتی ازدواج فامیلی نداری مشکلت چیه ؟ برای اینکه خدایی نکرده فرزند شما مشکل دار بشه ...

من قائمشهر هستم،اخه خواهر شوهرم حالت عقب موندگی خفیف داره پسر دایی شوهرمم شدیدشو داره بعد هیچ کدومم پدر مادراشون فامیل نیستن ولی اینجوری شدن😒الانم بیشتر به خاطر خواهر شوهرم نگرانم که یوقت بچه ی منم اینجوری بشه

2706