2737
2734
عنوان

اسکرین پیامای شوهرم و دخترعموش به هم😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 12598 بازدید | 204 پست
اره بخدا منم نیز  

منم همینطورم عزیز یهو میبینی از حال میرم  چیزی ببینم .ولی این موضوع رو به هرکی بگم میگه مگه نمیدونی اونا صمیمی اند با م؟؟ا بعدشم دختره نامزد داره مدام عکس نامزده زشتشو میذاره و قربون صدقش میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی مگه چی میگفت فک کردم فانه رفتم ترکیده بود :/

مث اينكه جدي بوده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اون دختره کلا صمیمی تره مثلا با منم همینه پیام میده به من عشقم سلام خوبی فدات شم چه خبر  چیکار ...

خب به تو اونجوری پیام داده به شوهرت که اونجور نگفته فقط گفته سلام شوهرت جنبه نداشته منم به دوستام میگم عشقم سلام 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2740
خب این ک حرف بدی نیست؟تو کلا حرفای معنی داری رو با حرف شوخی فرقشو نمیدونی؟ب نظرم شوهرتو جمع کن کار د ...

عزیزم‌توضیح دادم اینا مدل حرف زدنشون اینجوریه خیلی بازن خانواده عموش. منم نمیپسندم با شوهرمم دعوا کردم میگه برات متاسفم که اانقدر فکرت خرابه من با دخترعموم که نامزد داده و ناموسه خودمونه و تازه شهر ما هم نیست طرح رفاقت مثلا بیام بریزم؟؟کلا من همچین ادمی هستم؟؟ خب من چی بگم این وسط 😖😖😖

خب به تو اونجوری پیام داده به شوهرت که اونجور نگفته فقط گفته سلام شوهرت جنبه نداشته منم به دوستام می ...

لبین این پیامش اره ولی قبلا هم‌انقدر صمیمی پیام میداد مثلا میگفت سلام عزیزم خوبید یا...دلم براتون یه ذره شده خیلی خودمونیه منم این حد از صمیمت رو دوس ندارم

اره ب نظرم انقد بیخیال بودن خوب نیست قبل مطرح کردن ایتجا باید گوش شوهرت رو میپیچوندی بعد میومدی مسگف ...

قبلا دعوامونو کردیم گفت تو حساسی گیر میدی به همه چی ذهنت شکاکه منم گفتم اینجا بگم ببینم حق با کیه

2706