2752
2734
عنوان

اسکرین پیامای شوهرم و دخترعموش به هم😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 12600 بازدید | 204 پست
خوده دختره نامزد داره شوهر من اهل این حرفا نیس ولی باهاش صمیمیه میگه دخترعمومه یه سلام احوال پرسی هم ...

شاید اختلاف سنیشون زیاده جای بچش میبینه

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه کاری کن کات کنی باهاشون دختراون مادره چیزی اش کم نداره

چرا اینقد قضاوت میکنید شاید عموش خواسته زن بگیره چه ربطی داره به نسبتی که دارن 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2731
نه عزیزم ایستگاه چیه گذاشتم

اره دیدم اون اینقد صمیمی نیست که شوهرت صمیمی 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

چ عوضی بگو مرده زن داره چ خبری از تو بگیره آشغال...دخترعموهه مجرده؟چن سالشه؟احتمالا اونا قبل از شما باهم بودن..منم ی همچین بلایی با دخترداییش سرم اومد دیوونه شدم شوهرم ولی از اینحرفا نزد بهش..قبلا خواسنگارش بود ولی بهم نخوردن از همه لحاظ حالا دختر،دایی هم خیلی بامن صمیمی بود.ی بار رفتم تو گوشی،شوهرم پیاماشونو خوندم دختره ب شوهرم گفت چشای دخترت مثه چشای من خوشکله بعد شوهرم گفت فک کردی من انتخاب بد میکنم بعد اونم هی ب شوهزم میگفت تو پاکترین پسره فامیلی و از این حرفا..یعنی شرف شوهرم بردم پدرشو دراوردم بعد دختره رو بلاک کردم هم از گوشب خودم هم شوهرم حذف کردم شمارشو کلا..دیگه شوهرم قسم خورد بهش پیام نمیده و نداد هم چون مدام گوشیش رو چک میکنم وقسم میخورد اون پیاما شوخی بود چون ما باهم شوخی میکنیم زیاد ولی من باور نکردم اصلا..من واقعا حالتو درک میکنم

خوده دختره نامزد داره شوهر من اهل این حرفا نیس ولی باهاش صمیمیه میگه دخترعمومه یه سلام احوال پرسی هم ...

خبر مرگش با این احوال پرسی کردنش 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
شوهرت آدم راحتیه یابااین دختر عموش انقدر راحته؟

ادم  سنگینیه کلا با این و کلا دخترعموهای دیگش خیلی راحته اون یکی دخترعموش میگفت کلک از کجا زن به این خوشگلی گرفتی😐😐اب زیرکاه 

این چ وضعشه الان میخوای چیکار کنی؟؟؟وای من زنگ بزنم ببینم شوهرم کجاس😭😭😭

منم تاپیکای اینجوری میخونم دو سه روز گوشی شوهرمو زیر و رو میکنم،همش میگم دیگه نمیام همچین تاپیکای ولی کرم دارم بازم میام

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2706