2737
2739
عنوان

اسکرین پیامای شوهرم و دخترعموش به هم😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 12598 بازدید | 204 پست
لبین این پیامش اره ولی قبلا هم‌انقدر صمیمی پیام میداد مثلا میگفت سلام عزیزم خوبید یا...دلم براتون یه ...

خب باید همون موقع می گفتی نه اینکه به این نقطه برسه به شوهرت بگو من به پسر عموم پیام بدم اینجور حرف بزنم نظرت چیه 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
از عجایب سایته استارتر شک میکنه به شوهرش میاد تاپیک میزنه  بعد میگه شک ندارم در مورد شوهرم شم ...

نه عزیز من نگفتم شک ندارم اتفاقا  اومدم ببینم نظر بقیه چیه. سرگرم جواب دادن شدم توضیح دادم  روابطشون به چه صورته.حالا با این تفاسیر به نظرتون موضوعو بازم پیگیری کنم و دعوا با زیادی حساس شدم؟هدفم از تاپیک همین بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینا میگن دست دادن هم ازاده براشون خیلی هم صمیمی اند به شوهرم دوسه بار میگفت داداش. فقطم خانواده ...

گلم ما هم کلا فرهنگ فامیلمون دست دادن و حتی روبوسی با برخی اقوام نزدیک هست، روسری هم نمی‌زنیم

اینا هیچ کدوم به بی بند باری ربطی نداره

یه بار دیدم پسر خاله ام که متاهل کلیپ های کمی بی ادبی می فرسته، بلاکش کردم، با وجود این که خیلی رابطه نزدیکی داشتیم، به داداش ام هم گفتم از اون موقع هم اصلا بهش محل نمی دهم 

اما در عوض دوستی هم دارم که نمازش قضا نمیشه و متاهل و هنوز با دوست پسر سابقش حرف میزنه و بیرون میره

یعنی فکر کردید آدم با روسری نمی تونه خونه خراب کنه؟ 

2731
تبریزلی

همشهری مادرمی من اورمیلی

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
به نظرت چیکار کنم؟؟من خیلی ادم عصبی هستم  ولی چون صمیمی اند چیزی نگفتم و فقط یکم بحث کردم دختره ...

گلم فقط به شوهرت بفهمون که از این مدل صمیمیت ها خوشت نمیاد، شوهرت هم اگه واقعا تو و زندگیش واسش مهم باشه باید به حرفت گوش بده

گور بابای فامیل، مگه ما چقدر فامیل رو میبینیم که بخوایم به خاطرش زندگیمون رو تلخ کنید، من به خاطر شوهرم همه همکاری های مرد سابق ام رو بلاک کردم، چون یه بار دیده بود که یکیشون اسم کوچیک هم رو گفته بود، منم توی دلم گفتم به درک که ناراحت بشن مهم شوهرم که توی زندگی آرامش داشته باشه

از قدیم گفتند مالتو بچسب همیسایه تو دزد نکن

2738
خوشحال اولدوم تانیشدیغیمیزا😚

قاداسی مندع همچنین

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)