2737
2739
عنوان

پریود شدم اخ جـووووووووووون😀😍

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 51 پست
دوفاستون منظم می کنه منم تنبلی ندارم اما دوفاستون میخورم... برا تنبلی باید قرص های تحریک تخمک گذاری ...

اچنارو هم دارم این ماه باید استفاده کنم 😍

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم از خوشحالیت خوشحال شدم 😂😂😍😍🥰🥰

فداای شما😍😘😘😘😘

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
دوفاستون منظم می کنه منم تنبلی ندارم اما دوفاستون میخورم... برا تنبلی باید قرص های تحریک تخمک گذاری ...

من یکبار پریودم دوماه عقب افتاد رفتم دکتر گفت تنبلی داری ۵شب قرص پروژسترون خوردم دوسه روز بعدش پریود شدم

بعد گفته بود روکین مصرف کن تا دوهفته ک خوردم حالم و بد کرد رفتم دکتر گفت هرچی دارو داری قطعش کن

روکین و که قطع کردم دوروز بعدش پریود شدم باز

چیکار کنم؟میترسم باز پریود نشم

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2731
انشالاااا عزیزم منم همین مشکلو دارم متاسفانه میگم میشه بگید چ داروهایی و چندتا در روز و ب چ صورت ا ...

عزیزم من تنبلی دارم بعد خیلی هم نامنظم بودم تو سایت از بچه ها پرسیدم بهم گفتن ویتاگنوس خیلی خوبه گرفتم روزی دوتا میخورم متفورمینم دکترم داده اونم روزی دوتا میخورم دوفاستونم از روز ۱۴قاعدگی ب مدت ده شب شبی یکی خوردم

من یکبار پریودم دوماه عقب افتاد رفتم دکتر گفت تنبلی داری ۵شب قرص پروژسترون خوردم دوسه روز بعدش پریود ...

پروڗسترون خودش جلوگیری از بارداری میکنه برای تنبلی هم خوب نیست من ی دکترم بهم داد بعد دکترم عوض کردم دوفاستون داد بهم

عزیزم من تنبلی دارم بعد خیلی هم نامنظم بودم تو سایت از بچه ها پرسیدم بهم گفتن ویتاگنوس خیلی خوبه گرف ...

آهان

ممنونم عزیزم

فقط متفورمین و ویتاگونوس فرقی نداره قبل ناهارو شام باشه یا بعدش؟؟

من یکبار پریودم دوماه عقب افتاد رفتم دکتر گفت تنبلی داری ۵شب قرص پروژسترون خوردم دوسه روز بعدش پریود ...

من روکین تاحالا مصرف نکردم نمیدونم عوارضش رو

ولی همون اوایل اقدام ۳ماه بخاطر استرس پریود نشدم و پروژسترون زدم ۵روز بعد پری اومد ولی همون ماه هنوز دوهفته از پاکیم نگذشته بود دوباره پری اومد و از دوره ی سوم موعدم درست شد ولی بخاطر اقدام دوباره بهم ریختم و دکترم دوماهه دوفاستون تجویز کرد برام ۸ماه اقدامم و موعدم شده ۳۰ روزه

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2740
آهان ممنونم عزیزم فقط متفورمین و ویتاگونوس فرقی نداره قبل ناهارو شام باشه یا بعدش؟؟

ویتاگنوس قبل صبحانه و قبل شام ولی متفورمین باید با شکم پر بخوری ک سردرد و حالت بد نشه بعداز صبحانه و بعد از عصرونه خوردم دکترم بهم گفت شب نخوری از متفورمین .شما دکترتون بهت داده متفورمین؟اخه نمیشه بدون تجویز خورد

واقعا؟من مجردم ولی ضرر داره واسم؟

من خواستم برا بارداری ک دکتر گفت ن خوب نیست حالا شما ک مجردی فقط برای تنظیم پری میخای 

بچه ها بی زحمت گزارش میزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4473858/یعنی-میشه-تعبیرش-رویای-من-باشه

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽