2737
2739
عنوان

پریود شدم اخ جـووووووووووون😀😍

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 51 پست
انشالله زودتر خوب میشه یه بچه تپلی و خوشگل میاد بغلت عزیزم🤩😘واسه منم دعا کن قشنگم🥰

ممنون انشالا شما هم زودتر خوب بشی گلم 😍😍😍😍😍

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوفاستون منظم می کنه منم تنبلی ندارم اما دوفاستون میخورم... برا تنبلی باید قرص های تحریک تخمک گذاری ...

ببخشید من مجردم ی سوال دارم

من نمدونم تنبلب یا کیست یا... دارم یا ندارم

اما پریودم ممکنه نهایت دوروز عقب بیفته یا نهایت ده روز جلو بیفته! مثلا دوماه درسته.. ی ماه ی روز عقب نیفته دوباره ماه بعد درسته ناه بعد هشت ماه عقب میفته.... باید آزمایش خاصی بدم؟ 

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2731
ببخشید من مجردم ی سوال دارم من نمدونم تنبلب یا کیست یا... دارم یا ندارم اما پریودم ممکنه نهایت دور ...

اگر سونو گرافی کنی معلوم میشه ک کیست داری یا ن ولی شما مشکلی نداری عزیزم من مثلا س ماه یا دو ماه یا پنج ماه یبار پریود میشم سونو دادم تا مشکل دهرم

ولی 

ببخشید من مجردم ی سوال دارم من نمدونم تنبلب یا کیست یا... دارم یا ندارم اما پریودم ممکنه نهایت دور ...

دقیقا متوجه منظورت نشدم اما اگ میخوای خیالت راحت بشه ک تنبلی داری یا ن و کلا رحمت تو چه وضعیتیه از روزی ک پری اومد بشمار تا روز ۱۳ سیکلت و همون روز برو سونو رحم و تخمدان یا سونو فولیکول

البته قبلش باید دکترت برات این سونو رو بنویسه چون واژیناله ایشالا ک مشکلی نیست

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣