2737
2739
عنوان

پریود شدم اخ جـووووووووووون😀😍

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 51 پست
من بعد از 4 ماه شدم  چ قرصی خوردی؟  چجوری خوب شدی؟

ویتاگنوس روزی دوتا و دوفاستون ماهی ۱۰‌تا

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جشن پریودی برا خودت بگیر😂😂 خارج از شوخی تبریک میگم میدونم مصرف دارو خیلی سخته

اره خیلی میدونی امیدوار شدم اخه دیگ داشتم افسرده میشدم هر ماه با امپول خیلی بده 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
2728
ویتاگنوس قبل صبحانه و قبل شام ولی متفورمین باید با شکم پر بخوری ک سردرد و حالت بد نشه بعداز صبحانه و ...

آره بهم گفت روزی س تا دونه بخور س ماه خوردم اصلا پریود نشدم باز رفتم همونو داد باز دوماه خوردم خوب نشدم منم نخوردمش دیگه

تا بعد پنج ماه ک آمپول زدم و پریود شدم

اره خیلی میدونی امیدوار شدم اخه دیگ داشتم افسرده میشدم هر ماه با امپول خیلی بده 

درمورد امضات ان شاالله خدا یع دو قلو تپل مپل شیطووون و تخس بهت بده عزیزم😂😁😊

خدایا هیچ خانواده ای رو بی آبرو ............... هیچ پدرومادری رو سرافکنده نکن
خانما منم تنبلی دارم متفورمین میخورم چنساله  خیلی لاغر شدم اصن متفورمین که میخورم یه جوری میشم ...

منم میخورم لاغر شدم ولی ن زیاد یکم شکم دارم کاش اونم کم بشه دکتر میگ شکمت کم بشه خوب میشی شما روزی چندتا میخوری؟

آره بهم گفت روزی س تا دونه بخور س ماه خوردم اصلا پریود نشدم باز رفتم همونو داد باز دوماه خوردم خوب ن ...

دوفاستون بهت نداد؟

2738
منم میخورم لاغر شدم ولی ن زیاد یکم شکم دارم کاش اونم کم بشه دکتر میگ شکمت کم بشه خوب میشی شما روزی چ ...

من اوایل دوتا میخوردم الان گفته شبی یکی یه هفتس که دیگه خودم نخوردم به نظرم صورتم بهتر شده رنگ صورتم باز شده یه حس خوب پیدا کردم

یعنی اگه دیگه نخورم اشکولی داره؟

درمورد امضات ان شاالله خدا یع دو قلو تپل مپل شیطووون و تخس بهت بده عزیزم😂😁😊

ممنون عزیزم انشالا شما هم ب خواسته هات برسی 😀😘😍

خوشحالم امیدوارم 😄😄😂😂😂😍

من اوایل دوتا میخوردم الان گفته شبی یکی یه هفتس که دیگه خودم نخوردم به نظرم صورتم بهتر شده رنگ صورتم ...

بر درمان تنبلی باید مرتب بخوری عزیزم ک نتیجه بگیری من حاضرم پوست و استخون بشم ولی مامان بشم خیلی حس خوبه 😍😍😍😍

انشالا ب زودی مامان بشی گلم

بر درمان تنبلی باید مرتب بخوری عزیزم ک نتیجه بگیری من حاضرم پوست و استخون بشم ولی مامان بشم خیلی حس ...

قربونت گلم فعلا بچه نمیخام هنوز یه سال نشده ازدواج کردم من از مجردی تنبلی داشتم ولی دیگه از متفورمین خسته شدم چقد باید بخورم😑😑

انشالله زودتر مامان بشی گلم به زودی زودی😍😍😍😍

قربونت گلم فعلا بچه نمیخام هنوز یه سال نشده ازدواج کردم من از مجردی تنبلی داشتم ولی دیگه از متفورمین ...

ممنون گلم بابت دعای قشنگت عزیزم از من گوش میگیری تنبلی رو درمان کن چون برا بعضی ها خیلی سخت میشه تاباردار شد دیگ خیالت راحت میشه من خیلی پشیمونم دیر درمان کردم الان سه سال دارم دارو میخورم تازه این ماه داره نتیجه میده 

ممنون گلم بابت دعای قشنگت عزیزم از من گوش میگیری تنبلی رو درمان کن چون برا بعضی ها خیلی سخت میشه تاب ...

فدات🥰

من نزدیک پنج ساله دارو میخورم یه ماه خوبم یه ماه باید امپول بزنم تا پری بشم بعد انقد طولانی میشه کع باز باید امپول بزنم تا پری قط شه خیلی خسته شدم از این همه قرص خوردم من در روز باید پنج شیش تا قرص مختلف بخورم خیلی خسته کنندس و فایده هم نداره😢😢

فدات🥰 من نزدیک پنج ساله دارو میخورم یه ماه خوبم یه ماه باید امپول بزنم تا پری بشم بعد انقد طولانی ...

من روزی ۸تا میخورم 😀